Post

Jak stworzyć sekretne drzwi w Minecraft (Krok po kroku)

Po długim dniu w Minecraft zbierając cenne szmaragdy i teraz chcesz je uratować przed kradzieżą, znowu ukryte tajne drzwi są najlepsze, ale czekaj, czy wiesz jak stworzyć tajne drzwi w Minecraft? Nie? Ok, więc nie ma potrzeby się martwić, w tym artykule mamy zamiar powiedzieć ci wszystkie niezbędne rzeczy i kroki, aby zrobić doskonały tajny twórca drzwi.

Jak ten artykuł może ci pomóc?

 • Poznasz wszystkie rzeczy wymagane do stworzenia sekretnych drzwi w Minecraft.
 • Będziesz wiedział jak stworzyć sekretne drzwi w Minecraft (Krok po kroku).
 • Będziesz wiedział jak stworzyć sekretne drzwi dla ściany, jaskini i góry.
 • A na koniec dostaniesz od nas kilka wskazówek.

Tutaj zaczynamy

Jeśli grasz w Minecrafta z przyjaciółmi lub rodzeństwem polecamy Ci sekretne drzwi dla wybuchu więcej zabawy i rekreacji. Sekretne drzwi, które będą całkowicie niewidoczne na zewnątrz, ale otworzą się szeroko po otwarciu.

Więc zaczynajmy

Potrzebne rzeczy do stworzenia sekretnych drzwi

Aby stworzyć sekretne drzwi, potrzebne są następujące rzeczy.

 • 2 Redstones
 • 1 wzmacniacz Redstone
 • 1 Pochodnia Redstone
 • 6 Pył z Redstone
 • 12 lepkich tłoków
 • 1 dźwignia
 • 4 materiały na drzwi
 • Wcześniej istniejąca jaskinia lub góra

Powiemy Ci zarówno jak stworzyć sekretne drzwi w Minecraft w ścianie jak i jaskini lub górze.

minecraft

Jak stworzyć sekretne drzwi w Minecraft

Dla ściany

Krok 1

Zrób kwadrat z lepkich tłoków o wymiarach 2 na 2. Upewnij się, że tłoki są lepkie; w przeciwnym razie, gdy drzwi zostaną otwarte, nie będą się zamykać.

Pod kątem 90 stopni do tłoka 2 na 2 dodaj kolumnę 1 na 2 z lepkim tłokiem. Teraz kierunki, w których znajdują się tłoki są kierunkami otwierania i zamykania ukrytych drzwi.

Krok 2

Dodaj materiał, który będzie dotykał obu lepkich zestawów tłoka, zalecamy użycie bloku, który będzie się komponował z tłem, piasek i żwir będą tutaj złym wyborem, nie będą pasowały do otoczenia. Nie używaj również bloczków slime, ponieważ nie są one klejące.

Krok 3

Powtórz krok 1 i krok 2, ale w lustrzanym odbiciu i w odległości 2 bloków od siebie. Odległość dla 2 tłoków tutaj jest odległością, z której będą wystawać drzwi, więc nic nie powinno być tutaj budowane.

Krok 4

Zbuduj ścianę, aby ukryć swoje sekretne drzwi. Minimalna ściana powinna mieć 4 bloki wysokości i 6 bloków długości. Ale uważaj tutaj, aby zostawić kwadrat 2 na 2 bloki na twoje sekretne drzwi.

Krok 5

Najpierw zrób małą pętlę, aby zrobić miejsce dla Redstone'a.

Teraz dodaj dwa repeatery, skierowane na zewnątrz. Jedno kliknięcie i drzwi będą działać.

Po tym, musisz dodać pył Redstone na pętli, która połączy repeater. Należy zwrócić uwagę na to, czy połączenia są prawidłowe i czy repeatery są skierowane we właściwą stronę.

Teraz, gdy skończyłeś z okablowaniem, dodaj pochodnię Redstone na górze, na jednych z drzwi. Upewnij się, że widzisz Redstone łączący się z pochodnią. W ten sposób drzwi się aktywują.

Teraz przejdź do przodu drzwi i umieść dźwignię na bloku tak samo jak pochodnię Redstone. Jeśli umieścisz dźwignię na właściwym bloku, pociągnięcie jej otworzy sekretne drzwi.

Aby zamknąć drzwi, zniszcz lub pociągnij za dźwignię.

Dla jaskini lub góry

Krok 1

Wybierz lokalizację w swoim świecie Minecraft, która spełnia twoje najlepsze potrzeby i ma łatwy dostęp.

Krok 2

Kiedy już wybierzesz swoją lokalizację, wykop ją aby mieć wystarczająco dużo miejsca na sekretne drzwi. Zacznij od wykopania dziury o wymiarach 2 na 2 na 3 bloki. Możesz wykopać więcej, ale to wystarczy i jest łatwe. Teraz musisz wykopać 2 na 2 na 2 wgłębienia z boku jaskini lub góry. Miejsca, które widzisz są miejscami, gdzie twój lepki tłok pójdzie.

Kiedy skończysz z tymi dwoma otworami i rozwiniesz dwa bloki w 4 blokowym kanale, ten obszar powinien być z dala od tego wykopanego wcześniej. Kiedy skończysz z pierwszym kanałem, wydrąż przestrzeń 2 na 6 w górnej części jaskini. Po tym, masz jaskinię, która idzie trzy bloki w głąb góry z przestrzeniami po każdej stronie, u przyjaciela znajdziesz 2 blokowy kanał z obszarem 2 na 6 wydrążonym dla Czerwonego Kamienia.

Krok 3

Teraz dodaj dwa repeatery w pozycjach na miejscu wydrążonym dla Czerwonego Kamienia, upewnij się, że nie są one na poziomie opóźnienia, bo inaczej drzwi nie będą działać.

Krok 4

Zacznij od dodania kwadratu z przyklejonym tłokiem 2 na 2 w środku jaskini. Teraz dodaj kolumny z przyklejonym tłokiem 1 na 2, które wcześniej dołączyłeś do zbudowanych kolumn.

Krok 5

Teraz dodaj kamienną pochodnię na jednym z bloków. Nie ma znaczenia, który z nich.

Krok 6

Teraz dodaj drzwi i załataj dziury. Znajdź dziury w swojej jaskini, jeśli znajdziesz jedną wypełnij ją bez tła pasującego do materiału.

Krok 7

Pamiętaj, że blok na którym położyłeś pochodnię Redstone teraz dostarczyłby ją na ten blok, jeśli jest to właściwy blok to brama się otworzy, jeśli nie spróbuj ponownie z innym blokiem. Teraz masz miejsce do życia. Jeśli zniszczysz dźwignię, brama zostanie zamknięta i będzie się wydawało, że nie ma tu żadnej bramy. Skończyłeś z tym możesz zostawić swoje szmaragdy bez obawy, że ktoś inny je ukradnie. Nikt nie może znaleźć twojego domu.

Kilka wskazówek od nas

 • Tworzenie sekretnych drzwi za wodospadem jest fajne.
 • Możesz zbudować sekretne drzwi gdziekolwiek zechcesz, ale unikaj żwiru i piasku, ponieważ spowodują one, że drzwi spadną, gdy się otworzą.
 • Nawet to są sekretne drzwi, ale inni gracze mogą je zniszczyć, więc wybór bezpiecznej lokalizacji jest najważniejszy.
 • Nie możesz zamknąć drzwi, gdy jesteś w środku.

Skomentuj swoje pytanie lub sugestię, jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc Ci z.

Również, możesz wiedzieć: Jak handlować z wieśniakami w Minecraft, W tym artykule wyjaśniliśmy typy wieśniaków i jak możesz z nimi handlować i zarabiać szmaragdy w Minecraft.

Peace Out!