Post

Jak zmienić nazwę użytkownika w Minecraft

Jako, że nasza społeczność Minecrafta rozwija się z dnia na dzień. Natrafiamy na nowe zapytania codziennie i to jest nasza misja, aby utrzymać Cię poinformowany o wszystkich rzeczach, które dzieje się w tym świecie tajemnic. Najczęściej początkujący użytkownicy przychodzą z tym pytaniem, jak możemy zmienić nazwę użytkownika Minecrafta lub jak możemy zmienić skórkę Minecrafta. Rozumiemy, że czasami spieszysz się do rzeczy, a później zdajesz sobie sprawę, że powinieneś był pomyśleć o swojej nazwie użytkownika. Teraz, to czuje się niezręcznie i chcesz zmienić tę nazwę użytkownika Minecraft ASAP.

Nie martwcie się ludzie! Możecie zmienić swoją nazwę użytkownika bez kłopotu. Więc, nie musisz się martwić jeśli twoja nazwa użytkownika brzmi śmiesznie lub ustawiłeś ją przez przypadek.

Lets zobaczyć kroki, aby to zrobić:

Kroki Aby Zmienić Nazwę Użytkownika Minecraft

  • Po pierwsze, musisz odwiedzić https://account.mojang.com/ i zalogować się przy użyciu konta mojang. Użyj swojego adresu e-mail i hasła, które ustawiłeś podczas tworzenia konta Mojang.
  • Po zalogowaniu, zobacz obok swojej nazwy użytkownika jest link mówiący "Zmień". Kliknij ten link.
  • Wpisz nową nazwę użytkownika w polu i poprosi Cię o potwierdzenie poprzez ponowne wpisanie hasła.
  • Teraz kliknij na przycisk "Zmień nazwę". To jest to! Masz teraz swoją nową nazwę użytkownika. Koniec z kłopotliwymi momentami.

konto

Ważna uwaga:

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika tylko raz w ciągu 30 dni. Po zmianie, możesz nawet zmienić z powrotem na starą nazwę użytkownika po 30 dniach.

Pamiętaj również, że jeśli nie zmienisz nazwy użytkownika w ciągu 30 dni, Twoja stara nazwa użytkownika zostanie usunięta. Nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do niego wtedy.

Podsumowując, Minecraft Global przewiduje zapewnienie wszelkiej pomocy dla tej społeczności.

Co więcej, nasz zespół jest zobowiązany do dostarczenia wszystkich instrukcji i wskazówek dla Ciebie. Aby uczynić twoje doświadczenie w grze, po prostu niesamowite.

Daj nam znać, jeśli chcesz, abyśmy napisali przewodnik na każdy z tematów związanych z Minecraft.