Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
"Witam witam i o zdrowie pytam (...)"

A więc do rzeczy: nazywam się Kasia, choć wolałabym zwracanie się Morteshay lub w skrócie Morte jeśli można prosić.
Liczę sobie na ten moment 20 wiosen, choć niedługo "1" zastąpi "0".
Pochodzę z Polski, z małego miasteczka ok. godzinki drogi od Wrocławia w woj. dolnośląskim, aczkolwiek moim miejscem zamieszkania niedługo stanie się Palatine, w stanie Illinois (USA).

Interesuję się muzyką; chętnie piszę i tworzę własne teksty jak i przymierzam się do tworzenia podkładów muzycznych. Zazwyczaj moje "wypociny" trafiały do szuflady, ale mam zamiar spróbować przełamać nieśmiałość i zacząć coś w tym kierunku.
Minecraft towarzyszył mi od samych swych początków; zdarzały się awanse na różne rangi (mod, budowniczy) na różnorakich platformach/serwerach, choć ostatnio miałam ok. 3lat przerwy z własnej głupoty, jak i też zjarał mi się doszczętnie sprzęt, dosłownie  jezyk
Jestem dawnym graczem AW lecz póki co nie mam niestety warunków do klikania z Wami na serwerze, ale dążę do tego. Wtenczas pozostaje mi udzielać się na forum.

Cóż, mniej więcej taka oto ja, więcej informacji w profilu lub przy rozmowie oczko
Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru życzę!
I think all the time whether this can be true;
if I choose the dark side, will you love me too.. 
Odpowiedz
Witam Cię ponownizeby
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Odpowiedz
Cześć usmiech
[Obrazek: IdioticMindlessAntelope-size_restricted.gif]
Odpowiedz
Witam Witam zeby
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.