Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepraszam i witam
Cześć,
Powiem to tak... Pewna ilość osób mnie zna i wie że namieszałem na serwerze i postanowiłem odejść z niego, lecz w między czasie grałem trochę na innych serwerach typu "skyblock" i żadna nie oddawała atmosfery, która panuje na tym serwerze. Nad myślą o powrocie na serwer myślałem przez ostatni miesiąc co widać po odzyskaniu hasła do konta i napisaniu jednej wiadomości na czacie. Obserwowałem forum cały czas, gdyż wchodziłem codziennie z ciekawości co tam na serwerze, ale dość tego tłumaczenia. Z tego miejsca chciałbym przeprosić Poldka, który mi zaufał no i wyszło jak wyszło. W tej chwili staram się panować nad emocjami i tym co pisze. Przepraszam też wszystkich graczy, których obraziłem, wyprowadziłem z równowagi czy jakoś uraziłem. Jeśli ktoś z graczy chciałby mnie zaszczycić mnie dodaniem do wyspy, gdyż chcę stworzyć piękną wyspę, która będzie choć w małym stopniu dorównywała tym aktualnym to proszę pisać na priv lub pod tym tematem. Jeszcze raz chciałbym przeprosić i witam ponownie cały serwer.
My Steam Profile (from SteamDB)
  • Worth: $754 ($164 with sales)
  • Games owned: 133
  • Games played: 96 (72%)
  • Hours on record: 1,476.2h

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 | 17:04
Odpowiedz
Przyznać się do błędów jest czymś co wymaga dużego wysiłku w poznaniu siebie
Przeprosić to już wielka odwaga i walka z własną dumą
Podziwiam i witam z powrotem
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz