Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propo
Nick : Saskacz
Tytuł propozycji/uwagi : Kilka propozycji
Opis propozycji/uwagi :
1. Dodanie nowych przedmiotów do dropu które zostały by odblokowane przez osiągnięcie czegoś.
PRZYKŁADY (I tylko przykłady, a nie to co w tym dropie ma się znaleźć - Skóra za zabicie 1000 krów, Blok diamentów za wykopanie 32 diamentów itd. itp. - Oczywiście na każdy "dodatkowy" przedmiot była by mała szansa. To ma byś bonus a nie nowy drop. Od siebie proponuje 0.01% od najmniej wartych do 0.001% do najwięcej wartych.
2. Odblokiwany chat po wykonaniu czegos
Przykladowo: Wykopanie 500 stone, wbiciu lepianki czy cos innego.
3. Dopracowanie noswear, czesto ostrzega przed brakiem wulgaryzmow/wyzwisk a czesto tego nie robi.
4. Skrypt na zwiększenie ilości przedmiotów w stacku.
Chodzi tutaj o przedmioty majace stack jako 16x.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu :
1. Urozmaicenie serwera, zawsze to cos ciekawego.
2. Mniejsza ilosc reklam
3. Dopracowanie tego jest jednak istotne
4. Ja wiem, Poldek lubi utrudniac graczom gre ale jednak w tym przypadku uważam, że jest to przydatne. Chociazby podczas sprzedawania jajek, robienia blokow sniegu itd.
Minusem bedzie natomiast zedytowanie kilku zadań chociażby 4 stacki tabliczek, w tym wypadku może chodzić o 4 stacki czyli 4x 64 a nie 4x 16.

A poza tym pozdrawiam, miłego dnia.
Odpowiedz
1. Nie
2. Pomyśle
3. Nie kumam.Jak dopracować ?
4.Nie
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz
(22-07-2017, 18:22)Poldek napisał(a): 1. Nie
2. Pomyśle
3. Nie kumam.Jak dopracować ?
4.Nie

Dopracować w tym znaczeniu.
Wywala za słowo zakryj, bałwan...przykłady.
Widzialem jak gosc dzis pisal jebie, zajebie czy cos w tym stylu (nie pamietam dokladnie, bylo to jednak przeklenstwo) i noswear do niego sie nie czepial.
To tyle.
Poldek wiem, jestes wlascicielem, ale czy moglbym wiedzieć dlaczego odrzucasz pomysł 1 i 4?
Odpowiedz
To sa zbędne rzeczy

A wulgaryzmy zawsze można dodawać. To jest tylko pomoc. Nie da się wyeliminować całkiem wulgaryzmów
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.