Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KidModerator] Podanie
Nick :Maczaczo
Staż na Serwerze :Gram od 2 edycji serwera z przerwami.
Kilka słów o sobie :Mam na imię Piotr w tym roku skończyłem gimnazjum. Naukę rozpocznę we wrześniu w technikum na kierunku technik ogrodnik. Lubie jeździć na:rolkach, rowerze i ciągnikiem. Jestem uczciwy o czym mam nadzieje zdążyliście się dowiedzieć oraz jestem miły do czasu aż ktoś będzie mnie bardzo obrażał. Zajmuje się pracą w sadzie więc jak któregoś dnia mnie nie ma na serwerze to zapewne byłem zmęczony i poszedłem spać.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć: 3 godzinny a jak nie więcej głównie w godzinach wieczornych
Dlaczego Ty? :Uważam że opanowałem komendy przeznaczone dla Mod-a i jestem w stanie podołać pracy na serwerze członek administracji. Oraz potrafię współpracować z innymi.
No cóż oprócz tego, że czasem ktoś Cię zdenerwuje to nie mam się do czego przyczepić.
Jestem jak najbardziej na TAK zeby
I osoba na którą czekałam aż napisze podanie ^ ^

Widzę Cię aktywnego na serwerze, na ts miałam przyjemność Cię poznać już dawno dawno temu.
Mimo zdenerwowania o którym pisała Wikta, to również nie mam do czego się przyczepić.

Z przyjemnością na jedno wielkie TAK :D
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Z tego co mi się wydaje to czasami używasz na chacie nieodpowiednich słów, więc musisz nad sobą trochę bardziej panować. Podchódź do wszystkiego na spokojnie i będzie dobrze.
Na tak oczko
Wow, tego sie nie spodziewalam :p
Na ts jestes czesto z nami, aktywny na serwerze... co tu wiecej mowic? Na TAK zeby
Nah, wszyscy przede mną, oczywiśćie bardzo często z nami gadasz na ts'ie, pomagasz graczom, jestem oczywiście na TAK! zeby
[Obrazek: InieQ.png]
Na tak
Ale pytanko to jak będę miał czas, którego ostatnio brak
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.