Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
Dodajemy taka liste warpów czy usuwamy? kwadr

[Obrazek: 47787831101020972405.jpg]
Fajnie by było jakby zostały przywrócone slime bloki czy stojaki na zbroje i inne zablokowane itemki.
zostały zablokowane z powodów bezpieczeństwa a nie widzi mi się
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Powiem tak wszystko fajnie fajnie
1.Ja bym zostawił drop z coobla
2.Dodaj więcej mobów do sapwnerow
3.Dodal te skrypty które proponuje shozo
4.Jak chcecie zwiększyć punkty do rang wyspy to od wcześniejszych rang dodać wszystkie spawnery
5.Eventy nie w karzdy dzien tylko w wyznaczone i nie eventy moderatorów tylko twoje bo to nie ma sensu jak dal mnie
6. Dodac sky-warsy lecz usunac tego pineballa i ta mob arene (jak cos to mam wlasan autorska mape na sky-wars)
To nie skrypty tylko pluginy zeby
Dobrze mówi ten wyżej w pkt5 i 6 zgodzę się w 100%
Nie zmniejszenie ilości punktów bo to w plugin.
Mogę zmniejszyć ilość punktów za bloki. niektóre zmienię i tak.
Dodać spawnery ? Jakie ? Na pewno nie dla vip by od razu można było zrobić sobie golemirki lub podobne.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Nie wiem o jakich spawnerach myślicie bo Ghasty Pigmeny Blazy Endermany raczej odpadają więc czego brakuję ? Jakie dodać ?
Ja zwłaszcza bym usuął pare spawnerów typu Creeperpytajnik Po co to kumu nic z tego nie bedzie miał a tnt na wyspie nie działa
Spawner Moshroompytajnik to czerwona krowa co daje to samo co zwykła + może jakieś grzyby które totalnie nie są nic warte
Spawner Endermitepytajnik ktoś tego używa na serwerzepytajnik
Zmniejszył bym cene fajerwerek na 15k bo i tak rzadko jest spotykane żeby ktoś to używał na wyspie
To chyba tyle
Właśnie dodać pigmeny i ghasty bo można fajne rzeczy tworzyć typu golemiarki tylko na blejzy usmiech Rzeby cos zmenic bo tak to na każdej edycji te golemy i tera też te gwardiany a dal mnie to podstawa jest lubie takie rzeczy tworzyć usmiech
I jesli chodzi o bloki ja bym zostawił ale to już wasza decyzja
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.