Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodanie Spawnerów
Nick :X__FocuS__X
Tytuł propozycji/uwagi : Dodanie spawnerów
Opis propozycji/uwagi : Na serwerze Another-World jest dużo spawnerów ale głównie chodzi mi o rangi płatne vip ,svip i mvip
mają one spawner do ustawienia których nie mają gracze, a poco svipowi czy mvipowi vipowi endermite a fajerwerki no dobra ozdoba mało trohe ich 18 zł wydajemy coś przydatnego np dać vip om innym kałamarnice pigmeny to już aż kusi żeby kupic tom range pigmeny mają mały drop aż nie trzeba zmieniać kałamarnicą można obniżyć.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Rangi płatne będą bardziej wzmocnione zastanówmy sie poco te endermite i fajerwerki jak można dodać coś co się naprawdę przyda jak takie spawnery wiem że to pójście na łatwiznę dla niektórych ale jak sie niepodoba to poco budować

JESTEM NA TAK :o
Skoro nie wprowadzi to żadnych zmian, to po co wprowadzać takie zmiany? Jak nie chce ci się myśleć, to i tak pomyśl. Ty chcesz przekonać innych oraz co najważniejsze Poldka. Mi tam to nie przeszkadza że vipy będą mieć więcej rzeczy po zakupieniu premium.
Będę na tak jeśli uzupełnisz wpis o "wpływ zmian"
jakie 18 zl? ranga mvip kosztuje 12 usmiech
Dla rang wipowskich wlasnie z myślą o dekoracjach dodawalismy itemy.
Poza tym rangi maja o wiele wiecej niz dostep do spawnera. Przede wszystkim latanie i obfite kit master.
Nie wiem czy to dobry pomysł. Poczekam na wypowiedź innych graczy
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Na Nie jezyk
płace realny hajs za coś co mi sie przyda do gry kupiłem svipa a tam /back czasami przydatne /lataj dobra sie przyda spawnery których nikt niema no może 1 os kit ujdzie ujdzie warp vip no moze być drop w endzie na 2 żelazne kilofy 35 kamieniu endu więc ten 1 spawner np pigmenów by sie przydał nie ?
18 17 zł sms za svipa
płace za coś co mi sie przyda tak /back prawie nigdy nieprzydatny /lataj ok to bardzo się przyda spawnery marnowanie hajsu kit no ok
warp vip orpucz tego że mamy end w kturym na 2 kilofy wypadło mi 32 kamienia kresu to ok nie prosze o wiele tylko ten spawner pigmenów czy
kałamarnic albo dla funny dodać zombie mieszkańców
Zombie osadnicy to prawie normalne zombie, co za różnica ktorego klepiesz? Na pigmeny mozesz isc do netheru, wiadomo ze nie o kazdej oorze ale jak sie natkniesz na nether to i tak mozesz spotkac tam duzo pigmanow, na nie
i jak zwykle kurde każdy na nie to dodajcie jajko zombi osadnika w sklepie vip plizzzz to raptem chwilka
Bo każdy ma inne zdanie jak chcesz serwer pod swoje widzi mi sie zrob swój .
Czekamy dalej
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.