Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Sintiia ma racje i le potrwają nowe eventy Miesiąc ? I znów płacz a im więcej stałych graczy to każdy zna przejście wiec i konkurencja lepsza zeby
Zmienimy te które są na zasadzie REPLACE na inny kolor i małe kosmetyczne zmiany ale cudów się nie da zrobić.
A tak to nowe... Czyli mniej parkourów na EVENTACH tylk co innego można dodać ?
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Teraz pytanie wstawiać po jednym trochę zmienionym evencie czy zrobić wszystkie i wrzucić wszystkie ?
Według mnie poldek lepiej potrochu zmieniać usmiech I zrobić więcej eventów takich odnawialnych (nie tory przeszkód) Mam na myśli kopalnie, magazyny, mój pomyśsł na event itp. ale tutajc jeszcze coś trzeba wymyśleć usmiech i postarać się, aby je trzeba tak zrobić, żeby modzi sami mogli je robić.
Jednak zmienimy wszystko i wstawiamy.
Mamy juz z 4 sztuki. Za jakiś tydzień powinno byc.
Trochę się zmieni co oczywiście wpłynie na idealne piękno tych co sa teraz ale co się dla Was nie robi.
Czekam nadal na propozycje nowych eventow...gotowe schematy mile widziane
(29-07-2016, 06:56)Poldek napisał(a): Jednak zmienimy wszystko i wstawiamy.
Mamy juz z 4 sztuki. Za jakiś tydzień powinno byc.
Trochę się zmieni co oczywiście wpłynie na idealne piękno tych co sa teraz ale co się dla Was nie robi.
Czekam nadal na propozycje nowych  eventow...gotowe schematy mile widziane

Evencik spleeg można było by;D
Oligro duzo piszesz malo robisz !
Ja mógł bym u siebie na wyspie wybudować event i może byś go wziął Poldek do /warpu nie będzie to tylko parkour czy tor przeszkód tylko jakieś urozmaicenie. Chociaż nie wiem czy się zmieści ale zobaczę oczko
You do not know what you say?
Jestem na to sajmon mówi fajna propozycja myśle że to sie ukarze mało roboty a jaka frajda jestem na tak
Wracajac do tego tematu o tych eventach i upgrade. Jak będą te nowe eventy to róbcie event raz w tygodniu.
Sa dodane juz 3 dzień
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.