Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Błąd] Normalna Nazwa
Nick : Sebek_111
Opis propozycji/uwagi : Została zablokowana komenda /afk, ale komenda /away już nie, więc jakby blokada nic nie daje.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Po zablokowaniu komendy /afk żeby gracz nie czynili źle dalej mogą to robić. Bo zablokowaniu komendy /away już nie będą mogli źle czynić ostr
nie ma to jak patrzyc co ja pisze a pozniej bawic sie w bohatera i to niby wstawic na forum ze sie to SAMEMU znalazlo... bez komentarza.....
btw.. /eafk tez nie jest zablokowane
MadameHadrys, a kogo były ss, które wstawił Dziadziumil w poście skargi. Czyżby brak odwagi... Hmm... można by się nad tym zastanowić xd
Pozdrawiam xd
nie ze "brak odwagi" tylko przez ten internet za wiele nie zrobie raczej...
O nie madu, nie mów że ty zauważyłaś, ponieważ Domciak chciała wziąść /afk i nie zadzialalo i wtedy razem postanowiliśmy że to zgłoszę. Domciaaak003 może potwierdzić. A i przepraszam za brak przecinków ale jeszcze nie opanowałem techniki pisania na telefonie zbytnio ;-;
spoko zablokuje się
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
sebek...
1. nie mow do mnie "Madu"
2. sie pisze 'wziac' :p
3. mi nie chodzilo o to ze kto zauwazyl ze nie dziala (bo to wiedzialam odrazu jak poldek to zablokowal jezyk), tylko o to ze wyjechales tu z tym zablokowaniem komendy /away i zakladales temat zamiast po prostu isc z tym do poldka na ts czy cos... ;-;
Mad to pisz tak zeby dało sie ciebie zrozumiec. A ten dzial jest do zakladania takich tematow. Sam sie o to koedys dawida pytałem.
Czy to kółko dyskusyjne wykrzyknik! Takie rzeczy to na PW next time WARN
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.