Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja - dodatkowe godziny otwarcia Nether'u w weekendy
Nick : bietek
Tytuł propozycji/uwagi : Dodatkowe godziny otwarcia Nether'u w weekendy
Opis propozycji/uwagi : Ze względu na to, że w weekendy na pewno na serwerze przesiaduje więcej graczy (wg moich odczuć), można by wprowadzić dodatkową godzinę wieczorem (np. 20:00-21:00 lub 22:00-23:00), w której portal do Nether jest otwarty. Dodatkowa godzina aktywowana byłaby jedynie w weekendy (piątek, sobota, niedziela lub sobota i niedziela).
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Gracze będą częściej korzystać z Nether, ponieważ będzie bardziej dostępny w terminach, w których następnego dnia nie ma zajęć/lekcji/pracy (z wyjątkiem niedzielnego wieczoru, po którym następuje dzień roboczy). Wyjątek stanowią gracze, którzy wyjeżdżają w weekendy, imprezują, uczą się zaocznie itp.

Wiem, że były już wcześniej dwa wątki na ten temat, ale uważam że propozycja jest godna uwagi oczko

Poprzednie wątki:
http://another-world.pl/showthread.php?tid=394
http://another-world.pl/showthread.php?tid=303
Zapytam Pawejosa jak napisał plugin czy jest możliwość ustawiania konkretnych dni.
Jeżeli będzie taka możliwość to się ogarnie.Jak nie to może przedłużymy czas lub dodamy nową godzinę.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
I jak?
Tak patrząc można by było dać więcej godzin bo niekiedy w weekend nie każdy ma czas np siedzieć do tej czy do tamtej godziny a jakby zredukowało się te godziny każdy by dał radę chociaż zajść po te 2 staki wiaderek lawy.

Jestem na TAK!
To tak inne godziny w weekend nie wchodzi w grę.
Dodatkowa godzina owszem ale jaka ?
Można by było zrobic np zamiast tej 1 godziny to złączyć i no zrobić 2/4 godziny w kupie.
Bez sensu
Według mnie dobrze by było jakby była jeszcze jedna godzina między 11 a 15 usmiech
Ooo Dobry pomysł bo jednak to jest duża przerwa niz 15-16 A 18-19
Moim zadaniem to dobry pomysł !
jezyk_oko
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.