Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 już tuż tuż
No cześć jak może więcej czy też microsoft wypuszcza latem tego roku windowsa 10 i może nie wiecie ale windows ten będzie darmową aktualizacją dla posiadaczy win 7/8/8.1 a także dla osób posiadających piracką wersję wymienionych wcześniej wersji ( wiem wersję wersję masło maślane xd ) nawet wyciekła ostatnio od microsoft informacja że po zaktualizowaniu pirata do win 10 stanie się on legalnym windowsem ale niestety to tylko źle przekazana informacja do prasy aktualizacja będzie dostępna ale windows dalej będzie nie legalny do czasu zakupu klucza ;C który będzie kosztował grosze ;D

Więc jak kto podejmie wyzwanie i przeprowadzi aktualizację do win 10 ? a może już macie wersję TP? a może ktoś będzie jeszcze bardziej odważne i wymieni swój system operacyjny w telefonie z androida właśnie na windows 10 bo też będzie taka opcja ale to dla niektórych telefonów i to jeszcze nie na 100%
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Jeśli można to dokończe "Masło maślane masłem poganiane" ^.^ Xdd
Tak to napisane chaotycznie ze masakra.
Ja tam bym dalej jechal na xp ale nie ma sterowników.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Cytat:aktualizacja będzie dostępna ale windows dalej będzie nie legalny do czasu zakupu klucza ;C który będzie kosztował grosze ;D

Pewno będzie w nim 10 razy więcej błędów, będzie pożerał 10 razy więcej ramu i działał 10 razy wolniej dla tego pewnie ta dostępność aktualizacji i klucz za grosze żeby wszystkim wcisnąć ;p

Ja się na pewno nie odważę zamienić Debiana na Win 10 ;p
wiem że napisałem chaotycznie z masą błędów ale to się poprawi na pc

Doktor co do błędów będą poprawiane na bieżąco a co do obciążania nie będzie ono zbyt duże jedyne co może Ci obciążyć to stworzenie wirtualnego pulpitu
Wysokość ceny nie jest spowodowana jakością a bardziej tym że dwóch na trzech chińczyków ma na swoim. kompie pirata win ;p
Hmm a nie było wcześniej możliwości testowania 10 czy coś w ten deseń?
Cały czas można :p
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windo...w-download
Tylko, to jest przeznaczone dla osób, które chcą testować, a nie, które chcą szpanować, że mają win 10
Ahaa to wiele wyjaśnia ;d
Pewnie wszyscy posiadacze którzy mają włączoną automatyczną aktualizację Windowsa zauważyli na swoim pasku zadań taką ikonkę 
[Obrazek: ibch1b.jpg]
A po kliknięciu naszym oczom ukazuje się takie okno zeby
[Obrazek: 1.png]
I pozwala ono windowsowi na pobieranie plików instalacyjnych ( o ile tylko zezwolimy klikając w taki mały przycisk w tym oknie ja zezwoliłem zeby ) dlatego po kliknięciu owego przycisku nie zdziwcie się że ubywa wam miejsca na partycji C xD
Jest to bardzo przemyślana funkcja bo gdyby wszystkie pliki zostały pobrane 29.07.2015r ( tak to jest data premiery Windowsa 10 zeby ) serwery Microsoft po prostu nie dałyby rady i co chwilę by padałyzeby
Juz wole zostać przy win8 lub win7.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.