Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w tej chwili masz na biurku ?
Telewizor, karteczki ze ściągą co mam mówić ;-; pustą puszke po coli, pełną puszke coli, kubeczek w kształcie serduszka z herbatą, rysunek Wiedźmińskiego Medalionu, pilota do telewizora, ciasteczka, duuuuuużo lekarstw i tabletek przeciwbólowych, syropek i jakiś medykament w sprayu xd
Odpowiedz
Odp: Komputer mam pod biurkiem, a myszke i klawiature na tej wysuwanej półeczce ;D Monitora nie mam - gram na TV.
Odpowiedz
iMac, klawiatura, myszka, lampka, 3 pojemniki z długopisami/ołówkami i wszystkim innym z czego nigdy nie korzystam, słuchawki, drugie słuchawki, piórnik, perfumy, 5 książek do angielskiego, kartki z ćwiczeniami do angielskiego, krem do rąk, sychu szampon, sushi, czekolada, indentyfikator z UFO
Odpowiedz
O boże.. to ja mam najwięcej xd

Laptop, myszka, dwa kubki z różnymi przyborami, klej, 15 nakrętek, drugi klej, 2 ramki ze zdjęciami, dużego miśka xD, czapkę, wodę z 1/5 zawartości, 6 książek (ok. 3 przeczytanych), mnóstwo kartek w kratkę i coś na nich napisanym, klucze, kalendarz 2015, origami z plastiku jezyk kostkę, ulotkę, pomadkę, lampkę w kształcie serca (breloczek taki), 2 paczki chusteczek 3-warstwowych, zeszyt, jakieś reklamy, pustą paczkę po chusteczkach, fiszki z angielskiego, lampkę, 3 klej (jezu xd), okulary taśmę klejącą, stary telefon, skrzyneczkę, przenośne radio, dwa czarne długopisy, podkładka pod mysz, podkładka pod laptopa, słuchawki, 2 ładowarki zeby

To chyba tyle; trzeba trochę posprzątać xD
[Obrazek: 5juts7.png]
Odpowiedz
Przebijam
Lampka,kilka pudełek z grami,2 krążki na płyty,13 opakowań na płyty,czekoladki,głośniki, mysz, laptop,2 i 3 mysz,słuchawki,2 pady, kabanosy, kody do elektronicznych wersji gier, zasilacz od laptopa końcówkę karnisza (nie pytajcie) obudowę po 4 myszce ,monitor , MP3 instrukcję do modemu,długopisy, monety, tablet, kawałek obudowy komputera, pilot do głośników, śrubokręt, dysk twardy, adaptery USB-USBb, pendrive, jakieś karteczki jakiś gwizdek, opisany szczegółowo mod do minecrafta na papierze (jeszcze nawet 1 rozdziału nie skończyłem), poradnik Redstone do Minecrafta, Stary bilet,butelka z wodą,
,a na drugim jest więcej części z komputerów, więcej rozebranych myszek ,rozebrany na części napęd, półka na płyty(nie mam gdzie tego położyć), niedziałający komp młodszego brata, dewniany miecz podkładka z kotami i kilka śrubokrętów
Odpowiedz
Wszyscy to ja też:
Okulary, Pudełko na długopisy itp., lampka, karteczki, książki, podkładka, zeszyty, brudnopisy, różne głupie kable, talerz, nożyczki, piórnik, lektura,
teczka, kartkówki, sprawdziany, książka o czymś tam, okruszki, rysunki, chusteczki, klej.
A teraz sprzęt:
Laptop, myszka, podkładka pod myszkę, słuchawki, ludzik USB, głośniki + drukarka nad głową
Odpowiedz
Poznajcie mój burdel na biurku:
Hop Colla, Kalkulator, Chipsy, dwie komórki, tablet, hajs, Termometr, Pada, Playstasion 3, klawiature, myszke, dwa monitory, głosniki, słuchawki, drukarke, peysefcarda, klucze od domu, kartki, ciastka, książki,Mikrofon,Słuchawki od komórki, długopisy, Róże, Baterie do myszki, Laptopa,Okruchy od ciastek, Elektryk, kubek, Nóż, Perfumy.
Odpowiedz
długopis , kawa , herbatniki , laptop , sluchawki , tablet, telefony , przedłuzacz , ladowarki
Odpowiedz
Laptop,myszkę, telewizor, Kubek z łyżeczką, chusteczki higieniczne i mokre, jakieś pudełka, trupią czaszkę z kapeluszem, oszczałke (teperówke tylko ja tak mówię) do kredek
Odpowiedz
Mape polski (nie wiem czemu) plan lekcji,komórkę,ładowarkę,laptopa,szklanke po pepsi zeby
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.