Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powstał Twój nick.
Mój nick powstał od mojego imienia Dawid.
Zazwyczaj w poprzednich grach uzywalem nicku 'Dawid18'
Postawiłem jednak na swoje imię + jakieś literki
Odpowiedz
Jak powstał mój nick? Kiedyś byłem w sklepie i zobaczyłem soczek "gaprio" (jakoś tak), a ja przeczytałem grapcio, a jako, że mam na imie Filip zmieniłem pierwszą litere i dodałem na końcu "PL"
Odpowiedz
No to tak...
Obecny nick wymyśliła Laara, kiedy powiedzialem jej, że moja wyspa bedzie precyzyjna. No i ,,precise,, w tłumaczeniu oznacza precyzyjny.

Miałem jeszcze nick Matanjah. Kiedyś sprawdzilem co oznacza moje imie (Mateusz) i okazało się, że z hebrajskiego i brzmi Matanjah i oznacza dar od Boga.

To tyle.usmiech
Odpowiedz
NatalciaXD

~powstał dzięki temu ze w szkole wołają na mnie Natalcia - jak przechodzę dolnym korytarzem prawie zawsze przytuli się do mnie z 3ech dzieci [rekord:7] dlatego Natalcia bo byłam lubiana przez małe dzieci

~na noclegu z pasty na twarzy wymalowali mi XD - nie znany powód, ale oczy piekły

Poprzednie nicki:
-Pietra_xD [ok.moje przezwisko pietra, pietruszka]
-Natalka11 [11 lat]
-chomiczek [ok. 10- lat]
-nati [ok.9 lat]
-gosiaczek0123 [zapomnienie zmiany nicka,przyjaciółka grała. Szukałam serwerów znalazłam ten. Zarejestrowałam na nim i tak zostało, najgłupsza pomyłka kutrom zrobiłam- ktoś morze pamięta mnie z tym nickiem]

koniec manga_usmiech

Jestem człowiekiem jak Ty, więc mam prawo do popełniania błędów.
Odpowiedz
historia mojego nicku jest dziwna xd
"Madame" wzielo sie od tego ze kilka lat temu (gdzies tag 2010/11) mowili na mnie Mada, co po prostu bylo od slowa Mad (szalona, zwariowana), malo osob to zauwazalo... ktos kiedys spytal czy Mada to skrot od Madame... tak zostalo, nwm czego
A Hadrys to od wina (ktore moj dziadek uwielbia) "Hardys" a ze pomylily mi sie literki przy rejestracji na jakims tam forum, to juz zostawilam Hadrys...
Cala historia...
Odpowiedz
Mój obecny nick jest po prostu skróceniem nicku Maniamalinka. Ten nick byl moim pierwszym. Mania- bo tak na mnie czasem mówi mama a malinka bo lubiem malinki. oczko
Ja _Persefona_ córka Demeter i żona Hadesa kroczę ciemną drogą
Odpowiedz
Mój nick pochodzi od mojego Imienia Sebastian oraz wszyscy w rodzinie mówią do mnie Bastek wiec nick był bastek oraz jakies cyferki wymyslone i powstało bastek144 to jest mój pierwszy nick od 1.5.1 zeby
Odpowiedz
Mój nick powstał od Bruno banani
Odpowiedz
Mój nick powstał od Specator (kiedyś taki nick miałem po zapowiedziach gamemode'a spectator) Specator = Spec = Specu_
Odpowiedz
Jak powstał mój nick? kwadr
- Mój nick pochodzi z języka Chińskiego
- Chiński = Bajki anime,Bijatyki karate etc
- Tak powstał mój nick z bajek anime i troche karate
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.