Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Moderator] Podanie
  • Nick: JackKaKi
  • Staż na Serwerze: Z serwerem znam się od pierwszej edycji.
  • Kilka słów o sobie: Hej! Mam na imię Kinga. Od 7 lat trenuje piłkę ręczną, a od 3 lat uczę się jeździć konno. Mam dwa psy, z którymi trenuje posłuszeństwo sportowe i obronę. Czasami jeżdżę z nimi na zawody, a aby utrzymać im kondycje to biegam z nimi codziennie. Można więc zauważyć, że jestem dość aktywną osobą, aczkolwiek dużo czasu spędzam również na nauce jak i graniu w różne gierki. Aktualnie chodzę do liceum o profilu biel-chem-mat, a najczęściej graną gierką u mnie jest oczywiście minecraft.
  • Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć: Zależy to od ilości projektów i zaliczeń do zrobienia, ale średnio mogę przeznaczyć z 2/3 godziny.
  • Dlaczego Ty?: Jestem osobą pomocną, do każdej osoby zwracam się z szacunkiem, mówię płynnie po Angielsku, więc jestem w stanie pomóc osobom anglojęzycznym również, mam poczucie humoru jak i dystans do siebie.
Odpowiedz
Na serwerze widuję cię często, tak samo jak i na czacie, gdzie pomagasz I rozmawiasz z innymi.
Nie mam żadnego ale, więc jak najbardziej jestem na TAK
Odpowiedz
Na serwerze przesiadujesz, ale chyba siedzimy w innych godzinach bo cię nie widuje za często (prawie w ogóle). Popytałem tu i ówdzie i masz dość dobrą reputację. Nie jestem ani na tak, ani na nie, po prostu za mało wiem na Twój temat. Decyzję pozostawiam innym.

Pozdrawiam Moskiterum
Odpowiedz
Ok można spróbować
Mam nadzieje ze jesteś gotowa na rekrutacje.
Do czasu rekru popraw aktywność na forum gdyż nie spełniasz wymagań
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.