Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na TATP
Nick :SuperGalaretka
Nick osoby oskarżonej:TATP
Opis sytuacji:TATP wszedł na serwer po czym przywitałem go, a on mnie obraził z nie wiadomo jakiego powodu
Dowody w postaci SS, filmików : w załączniku

Załączone pliki Miniatury

No dobrze skoro nie znasz powodu już pędzę z wyjaśnieniami usmiech Jesteś w moim mniemaniu dnem i tak zostanie. Chcesz zostać chatmodem i zanim w ogole twoja sprawa została rozpatrzona chwalisz się tym na chatcie i straszysz że beda "warny",nie wiem skąd w tobie taka przemiana skoro już dwukrotnie konta należące do Ciebie zostały zbanowane .. i ty śmiesz jeszcze kogos pouczać,chcesz żeby wszystko było officjalnie?Prosze bardzo. Gdyby moje argumenty nie wystarczały dodam że wyzywałeś bardzo brzydko koleżanke z serwera przez co bardzo wpłynałes na jej psychikę a to już jest nawet karalne oczko Nie pozdrawiam.

EDIT : Aaa i jeszcze następnym razem uważaj jak będziesz komuś pisał że zrobisz ze mną "porządek" bo Ci się to zwyczajnie nie uda. Za bardzo warczysz jak na swoją rase.
Nie powiedziałem że zostanę ChatModem i że będą warny. I to o zwyzywaniu koleżanki z serwera wogule nie powinno Cię interesować, bo to nie działo się na serwerze tylko rozmowie prywatnej i między mną, a nią jest wszystko bardzo dobrze.
I poza tym nie pierwszy raz padają wyzwiska od Ciebie w moją stronę
To ja radze tak.
Dzieci zrobią sobie przerwę od pisania do siebie. Zero kontaktu między sobą i komentowania wpisów na czacie.
Dziś słowne ostrzeżenie bo nie sądzę że chcecie odpocząć po kilka dni.
Dwa jak macie jakieś problemy to zapraszam rozstrzygniemy to wspólnie na spokojnie.
I nie życzę sobie wpisów takich jak powyżej szczególnie TATP
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Nie wiem, czy moja wypowiedz coś zmieni. Jednak wiele razy nawzajem sobie dokuczacie. Tym razem to on zachował się nie w porządku, a ty składasz na niego skargę. Innym razem ty go "obrażałeś", a on ciebie ignorował. Jesteście oboje winni w tym samym stopniu. Zgłaszanie się nic tutaj nie da. Zaprzestańcie po prostu tych dziecinnych zabaw. Szczególnie, iż starasz się zostać ChatModem.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.