Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TeamSpeak3 - rekrutacja
Nick : Kolega (na ts3)
Staż na Serwerze : Oj długo (mój obecny prywatny "nowy" kanał 9 grudnia będzie miał już rok)
Kilka słów o sobie : Na serwerze gram pod nickiem Moskiterum, takim jak na forum. Aktualnie uczęszczam do technikum. Więcej info podałem już w przywitaniu jak i we wcześniejszych podaniach więc nie ma sensu rozpisywać się.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Teraz na pewno nie więcej niż 2-3h dziennie ponieważ mam bardzo dużo sprawdzianów przed świętami, ale w trakcie świąt i wolnego więcej czasu, ale mam troje rodzeństwa więc czasami to tylko 2h usmiech
Dlaczego Ty? : Myślę, że się nadaję na moderatora ponieważ na serwerze jestem codziennie, rozmawiam tam z kolegami i jest to mój główny serwer na którym przesiaduję nawet gdy tylko wykonuję pracę domową. Chętnie udzielam pomocy innym użytkownikom i często przeglądam ts'a tak z nudów, jak np. czekam na załadowanie się gry i przez to mam oko na kanały jak i użytkowników przesiadujących na serwerze.

Myślę, że to wystarczy usmiech Po więcej informacji zapraszam na priv lub na ts'a.
Pozdrawiam, Moskiterum
MV5-BOTZm-ODY4-N2-It-ZGNl-NC00-ODIy-LTk3-ZDAt-YWJj-Mm-U5-ZDI0-NTlh-Xk-Ey-Xk-Fqc-Gde-QXVy-Nj-Y1-MTY0-OTk-V1
Anime: Rakudai Kishi no Cavalry
Anime z avatara: Seirei Tsukai no Blade Dance
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości