Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick :1337_Domi_1337
Staż na Serwerze :Około 3tyg
Kilka słów o sobie :Nazywam się Dominik, mam 16 lat. Uwielbiam grać w piłkę nożną i gry komputerowe takie jak League of Legends, Minecraft,Dota. Moje ulubione przedmioty szkolne to matematyka i informatyka
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Zależy ile nauki, ale zazwyczaj od 2-4 godz od poniedziałku do piątku, a w weekendy całe dnie.
Dlaczego Ty? :Jestem miły, sympatyczny, kulturalny i lubię pomagać. Moja ortografia jest na dosyć wysokim poziomie, lecz czasami jak każdemu zdarzają się błędy. Znam wszystkie komendy które powinien znać ChatMod.

Niestety ze względu na moją rodzinę i słaby mikrofon nie mogę rozmawiać na tsie, ale mogę na nim być z wyłączonym mikrofonem.
Odpowiedz
1. Wiek - minimum 15 lat . Nie dotyczy ChatModa
Napisałeś, że masz 16 lat, więc jest okej.
2. Minimum 3 tygodnie gry na Serwerze.
Na serwerze widzę ciebie od około 3 tygodni.
3. Znajomość Regulaminu, Taryfikatora Kar, komend oraz zasad gry.
Stwierdzam, że +/- znasz.
4. Zainstalowany TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon.
Tutaj się pojawia jeden z problemów. Napisałeś, że masz TS3 zainstalowany i mikrofon (Ale!) słaby mikrofon.
5. Posiadanie wysokiej kultury osobistej oraz powyżej przeciętna znajomość pisowni, w tym ortografii.
Posiadasz.
6. Nienaganne zachowanie na Serwerze oraz Forum (brak banów, warnów oraz skarg).
Co prawda nie masz banów, warnów i skarg. Jednak przy mnie prowokowałeś innego gracza.
7. Przebywanie przynajmniej 2h dziennie na Serwerze.
Widuję ciebie, czasami dłużej.
8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3. (Musimy Cię poznać, jeśli mamy z Tobą pracować)
Nie rozmawiałem z tobą na ts. Chciałem ciebie zachęcić do rozmawiania, jednak byłeś temu przeciwny.
Jestem na NIE. Decyzję może bym zmienił, jeśli porozmawiałbyś ze mną na ts nawet z tym słabym mikrofonem.
[Obrazek: 1.png]
Odpowiedz
1. Wiek - minimum 15 lat . Nie dotyczy ChatModa
Napisałeś, że masz 16 lat ok
2. Minimum 3 tygodnie gry na Serwerze.
No grasz tyle w temacie
3. Znajomość Regulaminu, Taryfikatora Kar, komend oraz zasad gry.
Połowicznie bo musiałem zwracać ci uwage.
4. Zainstalowany TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon.
Z tego co piszesz masz problem ale mógbyś chociaż raz z nami pogadać aby z tobą się zapoznać
5. Posiadanie wysokiej kultury osobistej oraz powyżej przeciętna znajomość pisowni, w tym ortografii.
Z tego co ja widze to Z 5-
6. Nienaganne zachowanie na Serwerze oraz Forum (brak banów, warnów oraz skarg).
Próbujesz prowokować więc to niezbyt dobrze
7. Przebywanie przynajmniej 2h dziennie na Serwerze.
Widuję ciebie, czasami dłużej.
8. Aktywny kontakt z administracją na Serwerze oraz TeamSpeak3.
Jak wypisałem w pkt. 4.
Jestem na razie NIE.
"Zwykle to żołnierze wygrywają bitwy, a generałowie dostają za to pochwały" Napoleon Bonaparte
"Wojsko nie zaczyna wojen. Robią to politycy." generał William Westmoreland
"Wojną zachwycają się tylko ci, którzy nigdy jej nie poznali" Erazm z Rotterdamu
"Starzy ludzie wypowiadają wojny, ale to młodzi muszą w nich walczyć i umierać" Herbert Hoover
"Na wojnie nie ma nagrody za drugie miejsce." generał Omar Bradley
Śmierć pojedynczej osoby to tragedia. Śmierć milionów to czysta statystyka" Józef Stalin
Odpowiedz
Za malo mialem czasu by ci sie przyjzec moj glos nie jest ani przeciw ani za jestem NEUTRALNY
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.