Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick : InieQ
Staż na Serwerze : około 7 miesięcy
Kilka słów o sobie : Nazywam się Bartek, ale mówią na mnie Iniek. Mam 13 lat, mieszkam w wojewódzstwie kujawsko-pomorskim. Interesuję się informatyką i muzyką, gram w orkiestrze dętej na trąbce. Mam szynszyla o imieniu Pusheen. Byłem już kiedyś w administracji, jednakże zostałem wyrzucony przez swoje niepoważne zachowanie, które starałem się poprawić w czasie, kiedy nie było mnie w administracji.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : 1-3h
Dlaczego Ty? : Chciałbym być w administracji, mimo że na co dzień jestem osobą śmiejącą się prawie z wszystkiego, to potrafię być poważny w sytuacjach które tego wymagają. A to że kiedyś byłem już w administracji, doda mi trochę wiedzy itp.
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
To co teraz napiszę jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.
Jak dla mnie to jest wciąż trochę za wcześnie dla Ciebie na pisanie że dojrzałeś i umiesz być poważny. Znam Cię i świetnie można się z Tobą śmiać.

W chwili obecnej, jako że edycja trwa dopiero 2dni, to nie jestem w stanie stwierdzić czy pomagasz ludziom czy nie.
Jestem neutralna póki co.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
Jestem podobnego zdania co Laara, nie mam pewności czy "dorosłeś" do tej roli. Jak nowa edycja się rozkręci wtedy zobaczymy twoje zachowanie.
Póki co jestem na nie, pogramy- zobaczymy
Odpowiedz
Ludzie, ludzie... nie znamy go przeciez od tych dwoch dni.

Iniek, na poprzedniej edycji mimo tego ze ci pierwszy raz nie wyszlo, ty dalej sie starales i pomagales ludziom na czacie jak i zwracales im uwage. Na moda dla ciebie moze bylo za wczesnie ale dalabym ci szanse na stanowisku ChatModa, poniewaz widze jak sie starasz i mysle ze poczatek edycji nie ma zadnego wplywu na to czy powinienes byc ChatModem czy nie, dlatego jestem na TAK usmiech
Odpowiedz
Ja dałby mu szanse. Dawno nie było rekru jezyk
Co do rozmowy kwalifikacyjnej czas uzgodnimy na bieżąco
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.