Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz początek z MC
Siemka!
W tym temacie napiszcie parę słów o Waszym początku z Minecraftem (od której wersji, gdzie się dowiedzieliście o tej grze itd.)

Ja gram od wersji 1.2.5. O grze powiedziała mi siostra, na początku nie byłem zachwycony, ale z czasem jak lepiej poznałem zasady gry, zmieniło mi się jezyk
Odpowiedz
Zaczęłam grać od wersji 1.5.2 i o dziwo od bana na ip., przez mojego brata za cheaty. Potem byłam tylko wykorzystywana do pomocy, w szczególności do expienia i enchantowania setów. Nawet nie umiałam się poruszać. Wszystkiego nauczyła mnie siostra. A potem, potem to różnie bywało, no i jestem teraz tutaj.
Odpowiedz
Więc swoją przygodę zacząłem - siedząc u kolegi i patrząc jak gra, dał mi na chwilę - nie miałem nawet pojęcia o co chodzi, a wersji nie pamiętam. Po roku zainstalowałem minecrafta u siebie, była wersja 1.4.7. Na początku grałem na Singlu, potem kolega podał mi SkyBlock, trochę na nim grałem, przestałem grać. Ale po jakimś czasie wróciłem i znalazłem na internecie "SrajBlocka" ( wiecie o co chodzi ), następnie zacząłem grać na serwerach typu Survival. Potem chwila przerwy i znów gram, tyle, że teraz z wami usmiech
Odpowiedz
o grze dowiedzalam sie oglondając TERAZ slawnego youtubera REZIEGO, gram od (hyba) wersi 1.5.0 ale sama nwm
Odpowiedz
No to i ja powiem, Mc polecił mi kolega, przyniósł go do mnie na pendrive. Jak w niego pierwszy raz grałem denerwowałem się że nie mogę drewna ściąć (Zamiast trzymać LPM, cały czas klikałem), doszło do tego ze wpisałem w google. Była to jeszcze wersja 1.2.5, najczęściej grałem i gram na serwerach, były to głównie freebuildy i survival + gildie, wtedy nie było ich aż tyle co teraz zeby.
Odpowiedz
No więc tak:
Zachwycalam się simsami a tu nagle wkracza mój niewiele ode mnie starszy wujek z moim mlodszym bratem Mikołajem, niosąc z namaszczeniem lapka z dziwaczna gra w której wszystko jest kanciaste. Pacze jak się jaraja i stwierdzam "lipa, gra dla ułomow". W końcu brat mnie zmusił do małej chwilki na mc. Hm...żadnych ograniczeń, buduje co chce...fajne. I się zaczęło budowanie na singlu, później (dużo później) Mateusz polecił mi srajbloka, poznałam fajnych ludzi i z nimi zostałam usmiech
A wersja? O chłopie, to były początki mc, gdy były jeszcze te wersje beta itd.
Ale mimo ze gram tak długo dalej boję się potworkow xD
Odpowiedz
ja zaczełem na 1.5.2 dowiedziałem się bo wtedy mc był wszędzie wszyscy w szkole gadali usmiech alee chyb pogram se troche na becie
[Obrazek: dm-VNN21S2B.png]
Odpowiedz
Mój początek był taki że koleżanka mi opowiadała że chłopak jej siostry zainstalował jej minecrafta. Że jest to super gra w której sie buduje itd. Byłam "zniekwaszona" tym bo nie podobała mi się ta gra od samej nazwy, grałam tylko singleplayer. Jak trochę załapałam kierowanie i minecrafta zaczęłam [własciwie to duzo pozniej] grac na multiplayer. Uwazam ze minecraft jest fajny a ten serwer boski zeby
[/quote]
Odpowiedz
Hmm... zaczełam grać najpierw na pocket edition wysłanego przez kolegów z klasy niecałe 2 lata temu. Potem ściągnęłam na pc od wersji... hmm... 1.4.7 chyba. Lecz komputer mialam taki slaby ze grałam na screenach przez co nie moglam normalnie grać a tylko sie denerwowalam. Lecz żeby "Zaspokoić" mój "głód" w nowym uzależnieniu oglądałam Youtuberów i ich przygody z mc a nastepnie ze Skyblockiem. Spodobało mi się to i jak dostałam nowy komputer pod choinkę miesiąc temu oczywiście minecraft pierwsza rzecz która została ściągnięta... I działa! I 2 Stycznia w nocy okolo 2-3 (Vampire mode ;-; ) znalazłam Another i jestem... i mam nadzieję zostanę przez następne miesiące c:

Przepraszam za ten wywód xd
Odpowiedz
No to tak...
Moja przygoda zaczęła się od początku minecraft'a. Pamiętam swój początek z tą grą, były wtedy tylko bety zeby
Zapoznał mnie z nią brat. Na początku od razu miałam uraz, bo trafiłam do jakiejś jaskini, gdzie był wszędzie kamień i nic nie było prawie widać (w dodatku wszędzie woda). Powoli burzyłam "łapką" stone i jakoś zaczęłam piąć się w górę. Nagle zauważyłam, że coś wydaje dźwięk (zbieranego itemka), o czym najpierw nie wiedziałam zeby . W końcu udało mi się wyjść. Okazało się, że jestem na pustyni, a owe itemki to piasek jezyk Zanim zdążyłam się rozejrzeć trochę po bardzo piaszczystej, bezkaktusowej pustyni, wybuchnął koło mnie creeper. Była noc. Wkurzyłam się, bo nawet go nie widziałam i taka rozkminka "o co kaman?". Potem wyszłam, to od razu rzucił się na mnie szkielet i pająk ;_; Miałam porządny uraz i wyłączyłam mc. Potem jednak zakumałam, jak stworzyć "nowy świat".
Pojawiłam się na trawce; wokół były drzewa i przede wszystkim - dzień. Miła odmiana. Na początku mozolnie mi szło. Wszystko pomału opanowywałam. Z czasem jak się pojawiały, pobierałam coraz to nowsze wersje.
I w końcu nadszedł ten dzień - pierwszy raz na multiplayer'ze. To było coś. Kolejny "poziom" do opanowania. Mozolnie, ale się udało.
I tak błądziłam po różnych serwerach, skacząc z jednego na drugi, nie mogąc znaleźć tego jedynego, najlepszego.
Jakoś z dwa lata nie grałam w minecraft. Właściwie, nie pamiętam, dlaczego. Chyba doszło mi kilka obowiązków i nie miałam czasu. Od niedawna (a dokładnie to na informatyce w któryś piątek xD), kiedy to skończyłam szybciej wyznaczone zadania, pani pozwoliła mi "potaplać się" w internetowym świecie. Więc tak klikałam to tu, to tam. I przypomniał mi się minecraft. Kiedy wróciłam do domu, od razu zainstalowałam go na mym lapku. O dziwo, nie zapomniałam zbyt wielu rzeczy, właściwie to tak, jakbym tylko na chwile go wyłączyła i zaraz wróciła usmiech

I tym sposobem, również szukając jakiegoś ciekawego serwera do pogrania, znalazłam ten. Gra mi się tu świetnie; nie mam zamiaru go opuszczać. Bo niby dlaczego? Wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera. Czego można chcieć więcej?
Także dopóty, dopóki serwer działa i istnieje, a ja z jakiś powodów nie będę musiała znów z niego zrezygnować, będę sobie pykać i prowadzić rozmowy z Wami, czy też bawić się w dziale "Gry i zabawy", jak dzisiaj jezyk

Trochę się rozpisałam, ale cóż. Krócej po prostu nie potrafię ująć. usmiech
[Obrazek: 5juts7.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.