Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(ChatMod) OlinEk_
Nick : OlinEk_
Staż na Serwerze : Gram tutaj od niedawna bo gdzieś od czerwca, napotkałem na YT Poldek'a i spodobało mi się to co robi, oraz jego serwer, dlatego postanowiłem tutaj przyjśc na serwer i zacząć gre, grałem na 2 nick'ach _OlinEk_ ale niestety moje Konto Premium zabrał mi brat i obecnie gram od tygodnia na Olinek_. 4um założyłem dzisiaj :D gdyż nie wiedziałem, że jestem taka strona czego żałuje.

Kilka słów o sobie : Jestem osobą miłą, sympatyczną oraz pomocną osoba. Jak coś sobie uswiadomie raczej tego dokonam, jak trzeba potrafie przekazać całą swoją wiedz innej osobie. ambitną, troszkę zakompleksioną. Wolny czas spędzam Gotując / Piekąc, a także na graniu na komputerze. Interesuje mnie, jak już wspomniałem gastronomia, a także informatyka oraz historia. Jestem straszliwie uparty, to taka jedna z moich (tak jak mi się wydaje) słabych stron. Pamięci nie mam także najlepszej chyba, że muszę już coś zrobic, to wtedy zapamiętuję.

Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : Od 4h do 6h dziennie.

Dlaczego Ty? : Po prostu chciałbym dołączyć w szeregi Administracij oraz dostać się gdzieś, gdzie raczej zaspokoję swój głód wysokiego poziomu Gry. Mam naprawdę dużo czasu na grę, który chciałbym wykorzystać w jak najlepszy sposób. Myślę, że serwer Another World to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Dziennie gram całkiem sporo godzin, a w weekendy i święta jeszcze więcej. Na samym serwerze gram już całkiem długo, i, dlatego też nie jestem osobą świeżą i znam ludzi, którzy byli i grali na tym serwerze powiedzieli mi już co nieco na ten temat. Nie jestem osobą, która rzuca słów na wiatr. Przyjmując mnie na ChatModa z pewnością nie będziecie zawiedzeni.
Odpowiedz
Na poprzednim nicku nie widziałam Cię, na chacie nie widziałam aktywności, na ts nie widziałam.
Jestem na nie
Odpowiedz
Nick pierwszy raz widze, wiec na chacie cie tez nie widzialam, na ts to samo.

Na nie.
Odpowiedz
Tak jak napisały osoby powyżej, także nie widziałam Cię na żadnym z nicków które wymieniłeś.

Nie
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
Bardzo ładnie napisane podanie.
Niestety nikt cie nie kojarzy wiec pokaż sie nam na serwerze,spełnij wymagania na nowym nicku.
Wpadnij na ts3 i rozkochaj w sobie moderacje a na pewno znajdzie się miejsce dla Ciebie wśród nas. 
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.