Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<UB> CrazyMasloPRO
Nick : CrazyMasloPRO
Powód bana : cheaty cofanie sie na h'n's
Nick osoby banującej : Illinio
Data i godzina bana : 26.06.2017 15:06:12
Screen shot (zdjęcie) z ekranu gdzie widnieje powód bana oraz jego czas :http://imgur.com/a/MwUqK
Twoje wytłumaczenie : Z powodu lagów i wysokiego pingu spadając z drzewa na hide'n'seeku - gdy zostałem zrzucony z drzewa powracałem na drzewo{cofka} cofało mnie spowrotem :<. Według mnie ban jest niesłuszny, gdyż najpierw dostałem blokadę[tempbana] na 15 min a po wejsciu na serwer - nie zdążyłem nawet nic zrobić i otrzymałem permbana. Nie posiadam i nigdy nie posiadałem modyfikacji wspomagających [psujących] grę.

Załączone pliki Miniatury

Moim zdaniem ban słuszny, nie będę się już czepiał, że błędnie napisałeś mój nick. Wiele razy, gracze oskarżali Cię wiele razy o cheaty, niestety nie było na to dowodów. Kiedy graliśmy razem na Hide'n'Seek'u byłem liściem na wielkim drzewie. Zrzuciłem cię, gdy mnie zaatakowałeś, cofnęło Cię. I to nie były zwykłe cofki, takie jak przy lagu. Cofki widać było, że ty spadając nadal biłeś, gdy powróciłeś, ja ciebie uderzyłem. Moim zdaniem, BAN SŁUSZNY.
[Obrazek: InieQ.png]
"Wiele razy, gracze oskarżali Cię wiele razy o cheaty, niestety nie było na to dowodów."
Nie przypominam sobie tego [oskarżeń] z kierunku graczy i przepraszam, że błędnie napisłem twój nick.
Tak, ponieważ takich oskarżeń jak wiesz, nie pisze się na chatcie ogólnym, lecz na pw. Więc ty, nawet o tym nie wiedziałeś
[Obrazek: InieQ.png]
Jak wyglądała sytuacja z mojej strony:

Po wejściu na serwer byłeś na nim także Ty i przez jakieś 30min spokojnie grałeś i nawet rozmawialiśmy sobie. Po czym na teamspeak na moj kanał przyszedł Iiinio i powiedział że gdy graliście razem na Hide'n'Seek'u to że cofnęło Cię conajmniej 4 razy gdy Cię zrzucał. Także on nie mógł Ci wstawić permanentnego bana to zwrócił się do mnie i Cię zbanowałam.

Jeśli byłaby wyznaczona jakaś kara to jestem skłonna by być za unbanem. Ale tak o, jestem za słusznym banem.
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Proszę nadać ub.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.