Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stojaki - Bloki szlamu
Nick : didi726
Tytuł propozycji/uwagi : Odblokowanie itemów z 1.8
Opis propozycji/uwagi : Odblokowanie itemów takich jak stojak na zbroje i blok szlamu w nowej edycji
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Nooo ... możliwość stawiania bloków dotychczas blokowanych xD brak frustracji ludzi, zapanuje szczęście i dobrobyt i tyle.

Myślę że blokowanie graczom możliwości kładzenia bloków jest nieco frustrujące bo na warp info można dać adnotację o tym że można zabierać ity lub poszukać pluginu/skryptu blokującego taką możliwość.
Minecraft ma taką wersję i takie możliwości a blokowanie ich jest bez sensu ... po co wtedy ta wersja 1.9 a nie np. 1.7
Stojak odpada
Czemupytajnik
- Bo jest nie potrzebny i każdy gracz może z niej ściągnąć zbroje
Blok szlamu?
- Dobry pomysł fajnie by się na wyspach trampoline robiło ale Poldek znając życie nie włączy.
Ale da sie zablokować to ... da sie to zrobić skryptem. Gdy sie postawi stojak to skrypt dodaje zmienna gracza i przy ściąganiu zbroi odczytywało by tą zmienną i tyle usmiech zgadza sie daje ci ją jak nie to nie proste jak sikanie xD wiesz o co chodzi nie ?

A jeśli chodziło by o poldka i bloki szlamu to ender perły też musiał by wyłączyć bo ja pamiętam że mogłam sie tepać na inne wyspy ..
Ender perły wyłączone są chyba zeby
szlam jest off bo można robic tak zwane pojazdy i poruszać się po całej mapie.
Stojaki zobaczę . Szybko sie obudzili
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Lepiej późno niż wcale oczko
Wiem że lubisz jak ktoś szuka ci roboty xDD
Tak Kasiu ale nie na ostatnią chwile
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.