Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
A może coś takiego zrobić że 2 itemami można se wybrac
Typu 1 item to ten od wyspy i warpach i dropach
2 item to od tych aren Co ty na to?
Oky, chciałbym się teraz wypowiedzieć bo dużo tutaj było pomysłów itd.
Pomysły z pluginami ShoZo są w porządku i fajnie urozmaiciło by rozgrywkę itp.
Fajnie by było zmienić nazwy tych rang wysp obniżyć punktację bloków zrobić ją na nowo i zwiększyć liczbę punktów potrzebną do następnego poziomu wyspy.
Dodanie jakiejś jednej minigry typu właśnie skywars czy jak Kiwi pisał te takie teamowe skywarsy, usunąć te PB MobArene.
Eventy robić np trzy razy na tydzień z jakimiś lepszymi nagrodami i może żeby Poldek zrobił raz na miesiąc jakiś event o vipa/svipa/mvipa na tydzień żeby jakoś zaangażować graczy w walkę na evencie czy coś.
Usunąć wyspy graczy którzy nie wchodzą już na serwer parę tygodni np 8.
Zmniejszyć ceny w skupie, i dać droższe ustawienie spawneru np guardianów na 85k itd następnie dodać nowy spawner tych grzybowych krówek.
Wiem że duża ilość rzeczy w tym poście się powtarzała ale to jest moja taka "propozycja".
A i Poldek jak potrzebujesz pomocy w budowaniu jakichś mapek jeśli 'chcesz' napisz do mnie to coś zbudować mogę usmiech
To tyle z mojej strony, dzięki za przeczytanie tego komentarzu xd
You do not know what you say?
Też bym usunął te pb i mobarene i wstawił te skywarsy bo pb,mobarene + skywars słabo to widze
Ja mogę wybudować jedną mapkę do sky warsów bo kiedyś była na pewnym serwerze moja mapa która bym postarał się odbudować. Trochę masło maślane wiem xd
A i właśnie czytając całe komentarze do postu nie wiem wreszcie czy zostaną te "parkoury" z nagrodami? W sensie nowe jezyk
Powinno być wszystko od nowa i think
Od nowa tyle parkurów od nowa To nowa edycja była by za jakieś 2 miesiące A co do pb i mobareny można np zrobić z tego jakiś event Np wszyscy startują tam i kto na mobarenie najdłużej przetrwa wygrywa solidną nagrodę i podobnie na /pb tylko że normalnie nie aktywne żeby to było tylko na czas eventu (Usuwanie no raczej jestem za zostawieniem tego )
Zmiana i dodanie rang nie wchodzi w grę z technicznego punktu.
Mogę obniżyć punkty za itemy np o 20% wszystkie.
Do tego niektóre intak obniże.
Areny pozostaną na chwilę obecna do momentu wgrania skywars.
Spawnery sie doda i zmieni ich cene (to znaczy zmian na guardiany)
Zobaczę czy da sie obniżyć nagrody za parkour. Zrobienie nowych to mnóstwo czasu i technicznie nie mam pojęcia jak to bylo ustawiane nie ja to robilem.Zostawimy to na później.
Eventy mam ogarniete. Nie wiem o co chodzi z tymi eventami raz na jakiś czas. To znaczy nie wiem jakie.
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
No to zróbcie nową edycje jak wszystko będzie pobudowane i sprawdzone - zbudujecie parkoury to robicie nową edycje. Jeśli nie, to z góry ustalacie, że parkoury pozostają bez zmian, aby nie było potem ich "podmieniania" w czasie nowej edycji.

Jak już coś robić, to porządnie i w pełnym znaczeniu słowa "nowa edycja". Nawet jeżeli to oznaczałoby, że wystartuje ona za miesiąc, za dwa, za trzy...
Poldek w budowaniu parkourów przecież nie którzy gracze mogą pomóc ty postawisz ściany na WE a oni mogą stawiać wtedy po prostu klocki przecież zresztą parkour nie musi mieć jakiś pięknych krajobrazów.
Ja szczerze bym mógł pobudować bo lubię to robić ale to twoja decyzja Poldek...
EDIT: Przecież gracze mogą też pomóc przy czymś takim przede wszystkim zajmie to krócej kwasny
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.