Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja
Nadszedł czas na nową edycje. Jak zauważyliście część graczy odeszła z osobistych powodów inna część coraz częściej pisała, że już się nudzi.
Postanowiłem zrobić nową edycję, która może spowoduje powrót graczy na serwer.
Chcę wprowadzić tylko kosmetyczne zmiany oraz jak mi się uda dodatkowe pluginy.
Część wie inni nie, że tego typu zagadnieniami zajmował się nasz genialny technik Pawejos... niestety też odszedł.
Dlatego jestem zmuszony zrobić wszystko sam i muszę się dużo uczyć by tego dokonać.
Dlatego nie podam daty startu nowej edycji bo nie wiem ile mi to zajmie.

Dla Waszej wiadomości w nowej edycji jeżeli chodzi o spawn postawiłem na prostotę i to w dużym słowa tego znaczeniu.

To teraz najważniejsze.Piszcie w temacie co chcieli byście zmienić w nowej edycji

UWAGA HEJT, GŁUPIE WPISY, NIE POTRZEBNE DYSKUSJE BĘDĄ KARANE
NIE KOMENTUJEMY POMYSŁÓW INNYCH A DAJEMY NOWE OD SIEBIE
[Obrazek: e0vhljliw6yw.png]
OOOO trzeba wrucic
Poldziu, jeśli szukasz pomocy co do spawnu/mapki jestem zawsze do pomocy usmiech
Nie wiem jak tam Poldek wrażenia po grze na SkyWarsach ale dodanie ich chociaż tam z 2 mapkami było by dużym ulepszeniem ostatnio tego typu gry na serwerach są bardzo popularne i przyjemne. Wpaść w kilka osób zagrać z 2 rundki odstresować się i znów budować np.
Biore to pod uwagę ale jako dodatek i zajmę się tym już po starcie nowej edycji
Fajnie by było gdybyście zrobili spawn w stylu sredniowiecznym.

- Usunąłbym paintball z nowej edycji i pomyślał nad lepsza mobarena i dropem z potworów a jeżeli nie to usunąć mobarene i pomyśleć nad paintballem i jego areną
- Usunąłbym drop z cobla a jeżeli chcecie zostawić to pomyślcie nad takim czymś jak luckyblock
- Dodałbym więcej rang wysp
- Wgrałbym jakiegoś porządnego antycheata bo ten cheat co mieliscie to zawodził oczko
- Wgrałbym jakiegoś plugina/skrypta na antyreklame żeby z automatu dawało permbana i czyścił chat
- Tak samo jak kiwi napisał wyżej dodałbym skywarsy np zamiast paintballa lub mobareny
- Nie dawałbym często eventów a dawałbym eventy 3 razy w tygodniu czyli Pon,Srod,Piątek "2eventy na 1 dzień"
- Zmieniłbym też parkour i jego drop bo drop był kosmiczny od 23 lub 24 poziomu jak dobrze pamiętam oczko
- Możecie też dodać giveaway co miesiąc do wygrania jakies nagrody typu spawner lub rangi premium vip/svip
- Dodał bym takie coś jak Bietek wczesniej pisał coś o automatycznym usuwaniu wysp gdy gracza nie ma ponad 2miech lub wiecej na wyspie [Mniejsze lagi by były]
- Dodałbym do komendy /wyspa takie cos https://zapodaj.net/50a717fa01b6b.png.html że po wpisaniu tej komendy otwiera nam sie taka tabelka jak w komendzie /drop
- Usunąłbym tą tabliste i wgrał normalną bo ta często się bugowała
- Dodałbym do itemshop coś takiego jak UnBan za prawdziwy szmal
- Usunąłbym ten ślub czy jak tam to
- Zostawiłbym zmiane spawnerów
@EDIT
- Nie robił bym parkourow bez nagrody bo to by bylo bez sensu w tej edycji jest /warp parkour31 i tak nikt tego nie uzywa bo 99% chodzi na te parkoury z nagrodami
To chyba tyle oczko
1.Jak lepszą mobarena ? Chodzi o plugin czy mape ? Są nagrody po co drop ?
2.Usunąć paintball po chwili pomyśleć nad paintball ? hmmm ?
3. Rang nie będzie więcej.
4.Ten jest niby najlepszy ..
5.Antyreklama odpada - przerabiane bez sensu
6.Jak widzisz givaway ? Na jakiej zasadzie ?
7.Parkour albo zostaja albo wypad całkiem
8.Eventy -myśle nad czymś
9.Wyspy nie laguja nie ma potrzeby poza tym moge recznie to zrobić komenda
10.Tablista ...trzeba poszukać
11.unban - nie przesada ?
12.Co ci przeszkadza ślub ?
13.Gui to ze zdjęcia. Trzeba by bylo dac komus to zrobić bo raczej nie znadzie sie do naszego skyblocka. Pomysle nad tym
1.Chodzi o mape i drop z tych potwor na jakis biedniejszy i mniejszy
2. Usunąć to w luj no chyba że masz jakiś pomysł lub zastąpisz to mapa do skywarsów
3.Szkoda
4. Nie jest lepszy bo pare graczy gralo tu na cheatach i łatwo było można ten twoj antycheat ominąć
5. No dobra
6. Jak ja to widzę? Nie wiem czy oglądałeś jakiś streamerów lub youtuberów robią taki givaway że daja kodzik do sklepu i wybierają nagrode wartosci tego kodu
7.Z parkourem to troche jest bajecznie i przesada po 1 nagrody sa za dobre i łatwo ulepszać sobie wyspe dzięki tym nagrodom ja bym pomyślał nad zmniejszeniem nagrody na mniejsza bo spawnery i diamenty to przesada no chyba że zrobisz tak że na koncowym parkourze będa diaxy i spawner
8.To dobrze
9.Okej
10.Okej
11.Unban za hajs to dobry pomysł i chyba to jest wielki + w twoją strone bo gracze będą wydawać hajs na ten unban a Ty będziesz zarabiać.
12.Ślub troche nie pasuje na ten serwer i psuje go z serwera robi się taki bałagan czy jak to nazwać
13.Trzeba napisać na mpcforum czy zrobią coś takiego to zrobią na 100%
ShoZo Ale to nie jest serwer żeby zarabiać skoro ktoś zasłużył na BANA to go ma a nie zapłaci 30 złoty i spowrotem przyjdzie wkurzać nas na serwerze. A serwer jest na takim poziomie że nie potrzebuję dodatkowych finansów (bynajmniej mi się tak wydaję)
Nie wypałem można też nazwać w itemshopie "ZESTAWY ITEMÓW" bo chyba nikt z tego nie korzysta i więcej osób kupuje predzej rangi niz jakis ZESTAW ITEMÓW. Ja bym na twoim miejscu usnął to w następnej edycji i pozostawił takie jak rangi vip,kasa na serwerze,itemy + Punkty exp,enchant booki też w tym momecie są ussles.
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.