Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione wszystko
Możecie się tutaj pochwalić jakie macie ulubione wszystko czyli np. ulubione jedzenie, spędzanie wolnego czasu, czy blok w minecraft, książka, film itd.
Odpowiedz
To może bys zaczął od siebie jak juz zakładasz taki temat !
Lubię grać w minecraft usmiech
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
No to dobrze wiec zacznę od siebie.
Moim ulubionym jedzeniem jest zupa dyniowa (mniam), ulubionym owocem brzoskwinie (też mniam), w wolnym czasie gram na pianinie, na komputerze w minecraft i cs:go, moim hobby jest śpiewanie (nie proście o to), ulubionym zwierzęciem są psy i chomiki, ulubioną marką aut jest mercedes. To tyle jeżeli chodzi o moje ulubione rzeczy
Odpowiedz
Autobusy marki Jelcz i Ikarus chytry
Odpowiedz
Może ja napiszę coś czego nie lubię. Jest to specjalne "nawalanie" postów na forum, żeby sprostać wymaganiom na helpera. Przykre.
Odpowiedz
(24-07-2016, 14:32)bietekMC napisał(a): Może ja napiszę coś czego nie lubię. Jest to specjalne "nawalanie" postów na forum, żeby sprostać wymaganiom na helpera. Przykre.

Dobrze, że tak sądzisz. Moze mój post na team speak był faktycznie bez sensu i to tamten był nawaleniem. Ale ten napisałem bo chce po prostu coś o was wiedzieć, a o tobie dowiedziałem sie ze jesteś kompletnym ignorantem nie patrzącym na zamiary innych oczko
Odpowiedz
Lubie biolcie zeby
[Obrazek: 3ZcBV.jpg]
B)
Odpowiedz
usmiech też lubiłam biologię xdd
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.