Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawa pojawiania się kałamarnic
Nick : MrEdgarsz
Opis propozycji/uwagi : Poprawienie ilości pojawiających się kałamarnic, w tym momencie jak ktoś ma basen to pojawia się w nim od 1 do 3 kałamarnic na godzinę a jest to zdecydowanie za mało przez co sprzedaż atramentu jest nieopłacalna.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu: Naprawienie buga, opłacalność hodowli kałamarnic i budowania basenów na kałamarnice.
To one się pojawiają pytajnik Naprawie.
Poza tym poczytaj o spawnie kałamarnic bo są podobnie jak slime czymś uwarunkowane
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
hmm być może to fajny pomysl
Przesadzasz. Ja mam automatyczną farmę kałamarnic i na pewno jest ich więcej niż max. 3 na godzinę - widać po dropie w skrzynce.

Ale prawda, częstotliwość spawnu kałamarnic można zwiększyć, ale nie przesadzaj z tym (Poldku). Farmę kałamarnic na całą szerokość wyspy (w ramach wysokości na której powstają kałamarnice) jest bardzo łatwo zbudować i w dodatku bardzo tanio (cobble, woda, tabliczki), więc zarobki z kałamarnic nie powinny być wyższe od zarobków z jedno- lub dwuplatformowej kaktusiarki.
Bietek kontroluj sytuacje i dawaj mi znać. To nowość więc trzeba dostosować to idealnie
Aktualnie mam basen 20x20 na wysokości od 62 do 46 czyli do poziomów na których się pojawiają squidy, i niestety muszę przyznać że choć nie wiem czym jest to spowodowane pojawia mi się właśnie raptem 2-3 kałamarnice na godzinę.
Coś tam zmieniłem zobaczymy.
Jest wiele pluginów które to mogą ograniczać będziemy spr po kolei
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.