Ankieta: Czy jesteś za zwiększeniem dropu w guardianach?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
72.73%
8 72.73%
Nie
27.27%
3 27.27%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[uwaga] zwiększenie dropu z guardianów
Nick: Precise
Tytuł uwagi: zwiększenie dropu z guardianów
Opis uwagi: Dzisiaj zauważyliśmy na naszej wyspie, że drop z guardianów zmniejszył się. Chodzi dokładnie o odłamki pryzmarynu. Otóż po przeliczeniu okazuje się, że gdy ma się 60 spawnerów to za minutę stania drop wynosił 7 stacków odłamków. Dzisiaj gdy liczyliśmy ten drop wynosi zaledwie 1 stack. Jest to dla nas nieciekawa wieść gdyż zainwestowaliśmy głównie w guardianiarke. Doszło do takiej kuriozalnej sytuacji, że odłamków jest mniej niż kryształów. Oczywiście rozumiem, że początkowi gracze łatwo się wzbogacają poprzez stanie na czyjejś guardianiarce, ale 7 krotne zmniejszenie dropu wydaje się przesadą. Poza tym szybkie wzbogacanie graczy mogło być spowodowany faktem, że zabroniono nam na pobieranie dropu w wysokości około 50%. Dlatego proponuję kompromis. Niech drop z guardianów będzie zwiększony w taki sposób, żeby z 60 spawnerów wypadało minimalnie 4 lub 5 stacków odłamków. Ewentualnie możemy postarać się na przyszłość nie wpuszczać osób z niską rangą wyspy do guardianów.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu: Budowanie guardianiarki znów będzie opłacalne.
No cóż. To nie wpuszczajcie na nią innych graczy. Zniszczcie ją. Wolna ręka.

Ja już wcześniej uważałem, że z guardianów jest za duży zarobek, więc zmniejszenie dropu jest jak najbardziej na miejscu, chociaż że poniewczasie. Jestem za zachowaniem nowego porządku rzeczy.
Rozumiem cię, ale zmiana spawnerów to wydanie kolejnych dużych pieniędzy. Graczy już nie wpuszczamy, ale gdybyśmy wiedzieli, że będzie zmniejszony drop to na bank nie wpuszczalibyśmy graczy.
No, już wiecie, graczy nie wpuszczacie i poradziliście sobie ze zmniejszonym dropem. Po problemie usmiech

EDIT.
Reasumując. Drop jest mniejszy. Graczom bardziej zależy na surowcu. Nie dzielą się guardianarkami. Więcej graczy stawia guardianarki. Jak dla mnie super usmiech
Ale mi chodzi o to, że pieniędzy nie przypływa dużo, by szybko zrefundować spawnery. Teraz bardziej sie opłaca marchew zbierać. -.-
Dla mnie to jest wielka paranoja zmniejszycz drop 7 razy. Jak w prawdziwym MC powino być 4-5 razy więcej odłamków a tera jest więcej kryształów wiec ingerujemy w ustawienia Minecrafta, a jak byśmy wiedzieli ze drop będzie zmniejszony to by tera za ten hajs mieliśmy 79 spawnerow golemów a razem z tym co mamy to 115 wiec zmniejszenie i byśmy więcej zarabiali a pamiętajcie ze guardiany są dla wyższych rang wysp.Jak DLA MNIE zmiana dropu podczas trwania edycji to za duża zmiana. My sie nastawiliśmy na guardiany i tera zostaliśmy z niczym. Zapracowawszy na tyle spawnerow guardianow wiec tera powinismy mieć coś z tego a przez ta zmianę prawie nic nie mamy. Jak to przez to ze my wpuszczaliśmy ludzi na guardiany to przepraszamy ale nie było nam mówione ze jest to zabronione.

Sory za Orto.
No ta... doszly mnie sluchy ze to prze to iz wpuszczalismy za uzo graczy i mieli zbyt latwy zysk... mysle ze to glownie przeze mnie bo to ja wpuszczalam duza ilosc graczy ;-; coz poradzic ze nie umiem odmowic ;-; ale mysle ze byloby lepiej odrobine ten drop zwiekszyc, a ja bym wpuszczala mniej ( albo w ogole nie wpuszczalabym) graczy ;p jednak na samych kaktusach sie nie utrzymamy bo sprzeda je jedna osoba z wyspy a reszta zostanie bez grosza kwasny ale nie chodzi tylko o nas ;p inni gracze rowniez inwestowali w swoje guardianiarki, a na zmiane spawnerow ( bo tak to jest juz praktycznie nieoplacalne) tez by potrzebowali pieniedzy kwasny ale jesli juz ma byc az tak niski drop to moglby byc od nowej edycji jesli takowa bedzie ;p wtedy moznaby od razu inwestowac w jedna rzecz ;p ale to juz pozostaje w rekach innych zeby przepraszam za bledy ale moj tablet nie nie lubi -.-
Domi nie martw sie usmiech ja także wpuszczałem dużo ludzi usmiech ale to się zmieni.
Hahazeby Czyli zawsze chodzi o pieniądze, a sama kasa to słaba argumentacja zeby
usmiech Kasa to słaba argumentacja? przypominam, że to ona lub to co za nią można kupić jest drugim celem grania na tym serwerze usmiech chodzi mi o materiały z których można zbudować niesamowite rzeczy. 1 rzeczą jest oczywiście dobra zabawa usmiech
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.