Ankieta: Za czy przeciw?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, przydałoby się dodać.
22.22%
2 22.22%
Nie, jest to kompletnie niepotrzebne.
77.78%
7 77.78%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łuk w skupie?
Nick : Elanthar
Tytuł propozycji/uwagi : Dodanie łuku do /warp skup
Opis propozycji/uwagi : Po otwarciu expiarki bardzo szybko zaczęły mi się gromadzić łuki w skrzynce. Nie mam za bardzo co z nimi robić więc składam propozycje dodania ich do skupu. Na początek cena sprzedaży jednego łuku mogłaby wynosić około 20$, jeżeli macie inne zdanie na ten temat proszę o wypowiedzenie się.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Mniej zaśmiecania wysp/spawnu bądź innych przestrzeni klockowych.
Czy ja wiem czy to tak bardzo zaśmieca, tak samo jak możesz wziąć do eq i pójść na skup - tak samo możesz po prostu wrzucić w otchłań czy tam do lawy, a jeśli już miało by to przejść to wg. mnie niech cena będzie mniejsza bo każdy w sumie może wybudować grinder/expiarkę i byłby to łatwy zarobek.
Jestem na nie. To zbyt łatwy zarobek. W skupie powinny być jedynie surowce wypadające z mobów, a nie narzędzia (które wypadają z enchantami i często zużyte). Potem wprowadzimy sprzedaż łopat wypadających z zombie i mieczy z pigmanów? Jak łuki są ci niepotrzebne, to wrzucaj je do lawy (nie zaśmiecaj nimi spawnu).
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.