Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ChatMod] Podanie
Nick : Moskiterum
Staż na Serwerze : całe 3 edycje
Kilka słów o sobie : Mam na imię Mateusz. Mam kotka i pieska. Kotek wabi się Bartek (rudy), a piesek Rekuś. Mam też 3 koniki które nie mają imion. Lubię elektronikę i uczyć się angielskiego. Moim hobby jest kolekcjonowanie gier na platformie Steam, a moja kolekcja warta jest prawie 500 euro. Lubię posłuchać sobie dobrej muzyki jezyk Po więcej "prywatnych" wiadomości o mnie zapraszam na pw.
Dziennie na pracę Moderatora możesz przeznaczyć : kilka godzin
Dlaczego Ty? : Lubię ten serwer, a czasami jak muszę robić screenshoty i wstawiać za każdym razem wstawiać na forum jest męczące, a chętnie niektóre osoby bym zmutował nawet na minutkę aby się nauczyły, że wulgaryzmy nie są lubiane na serwerze gdzie grają małe dzieci poniżej nawet 10 lat, a przynajmniej ja nie lubię wulgaryzmów i chamskiego zachowania.

Edit: Nie posiadam swojego serwera, a jedynie posiadam serwer TS3, który jest w dodatku prywatny i wyłączony (tylko dla znajomych). Na serwerze w dzień nie bywam bo mam wielkie lagi i nie mogę się często nawet zalogować. Dlatego siedzię rano i wieczorkiem bo w tedy mam nawet spoko internet. <3. A chatmoderatorem chcę zostać bo nie chcę mieć korzyści i niepotrzebne mi żadne /fly itp. a jedynie pozwolenie na kontrolowanie chatu kiedy niema administracji, bo często widzę przekleństwa, jakieś dziwne teksty itd. a gdy administracji nie ma to muszę za każdym razem wysyłać dowody na forum co jest trochę irytujące, a gracze mnie olewają bo jestem tylko "graczem" i nic nie mogę im zrobić. Jeśli nie chcecie mnie na chatmoderatora to po prostu proszę napisać "nie". Dziękuję.
[Obrazek: IdioticMindlessAntelope-size_restricted.gif]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
[ChatMod] Podanie - przez Moskiterum - 26-08-2017, 01:41
RE: [ChatMod] Podanie - przez Madamee - 26-08-2017, 14:48
RE: [ChatMod] Podanie - przez Zuzanka360 - 26-08-2017, 15:09
RE: [ChatMod] Podanie - przez Laara - 26-08-2017, 15:32
RE: [ChatMod] Podanie - przez wikta17 - 26-08-2017, 15:54
RE: [ChatMod] Podanie - przez Poldek - 26-08-2017, 16:04

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.