AnotherWorld
Eventy - Wersja do druku

+- AnotherWorld (http://awmc.pl)
+-- Dział: Strefa SkyBlock IP: mc.another-world.pl (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Uwagi i Propozycje (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Eventy (/showthread.php?tid=988)

Strony: 1 2 3 4

Eventy - fs93kri - 06-01-2016

Nick : fs93Kri
Tytuł propozycji/uwagi : Zasady eventowe
Opis propozycji/uwagi : Proponuję wprowadzić zasadę aby osoba która wygrała event, nie mogła startować w następnym evencie. Tak, mam tu na myśli ewenath, który wygrywa 99% eventów i tym samym nie daje ani grama szansy nowym graczom, czy nawet starym na zabawę.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Mniej zirytowanych graczy na serwerze.

RE: Eventy - RTXZ - 06-01-2016

Popieram

RE: Eventy - xThauron - 06-01-2016

Uważam, że to słaby pomysł. Skoro ktoś jest dobry, to nie możemy mu zakazać startować. Poza tym, gdzie tutaj duch rywalizacji? Ten fun, jak go pokonasz, niepokonanego mistrza. So na nie.

RE: Eventy - bietekMC - 06-01-2016

Nie popieram. Nie można zakazywać komuś udziału w evencie, tylko dlatego że wygrał poprzedni. Powinno się wprowadzić nowe eventy lub nieco zmodyfikować obecne, aby gracze nie robili ich "z pamięci". Alternatywą na "wyjadaczy eventowych" jest wprowadzenie nagród za 2. i/lub 3. miejsce (jednocześnie zmniejszając wysokość nagrody za 1. miejsce).

RE: Eventy - Dejwid - 06-01-2016

bietku, nawet i jak zostaną wprowadzone nowe eventy, to i tak za jakiś czas będą one znane na pamięć.
A co do modyfikacji, to moderator bez potrzbnych do tego uprawnien nie moze za wiele zrobić

RE: Eventy - Madamee - 07-01-2016

Dobry pomysl, ale ma swoje minusy prawie kazdy lubi eventy i chce wygrac niestety Ewenath wygrywa 99% eventow i pomysl bylby ok jakby to byla zasada jedynie dla Ewci, ale wtedy to nie fair w stosunku do niego bo 'kazdy moze brac udzial w kolejnym evencie ale nie on'. Mimo ze zwiekszyloby to szanse na wygrana - nie popieram.

RE: Eventy - Poldek - 07-01-2016

Jutro sprawdzę dokładnie jak to jest z Ewenath jak coś damy mu bana i problem będzie rozwiazany.
Albo w regulaminie wpis.Kto wygra 3 eventy pod rząd ban 24h usmiech
Poważnie to jutro sie ogarnie. Jeden pomysł juz miałem jak tylko pokazał się post

RE: Eventy - Unknown_User - 07-01-2016

Aż tak bardzo przeszkadza że nie potrafisz wygrać 2.000 albo 1.500 na evencie bo ktoś jest lepszy od Ciebie? i nie potrafisz się z tym pogodzić ? gdzie będzie rywalizacja jak 10 os. spadnie w połowie eventu aż tak bardzo Ci przeszkadza że ktoś jest lepszy ? mogłaś poprosić Ewenath'a aby brał udział np co 2,3 event a teraz Poldek chce dawać bany za 3 wygrane . potem będzie na mnie bo jak jestem to też czasami wygrywam ? a na końcu wgl. os. nie będą chciały brać udziału bo za 6.000 dostaną bana na 24h... Jestem na NIE.

RE: Eventy - T98 - 07-01-2016

Jestem bardzo na nie jak większość mówiła już wcześniej nie można zakazać komuś udziału w eventach ponieważ jest lepszy od innych, możecie ewentualnie prosić takiego gracza o odpuszczenie na 1 event, poza tym zawsze jest radocha z pokonania mistrza dobrze o tym wiem.

RE: Eventy - fs93kri - 07-01-2016

@Unknow_User
Zważaj na słowa. Napisałam nie tylko w swoim imieniu. Bardzo wielu graczom przeszkadza to, że on wygrywa prawie zawsze. I nie napisałam bo nie potrafię wygrać, bo nie raz wygrałam, a $$ zarabia tu się dość szybko jeśli wiesz na czym i taka wygrana jest jak ziarnko piasku w oceanie. Kilkakrotnie już widziałam jak ewenath był posądzany o cheaty i szczerze nie zdziwię się, jeśli po wprowadzeniu tego co Poldek napisał nagle przestanie wygrywać. I nie, nie z obawy o bana.
Poldek, cokolwiek wybierze, zrobi to dla dobra graczy.