AnotherWorld
Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja. - Wersja do druku

+- AnotherWorld (http://awmc.pl)
+-- Dział: Strefa SkyBlock IP: mc.another-world.pl (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Uwagi i Propozycje (http://awmc.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja. (/showthread.php?tid=1755)Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja. - pieskithebest - 13-09-2019

Nick : pieskithebest
Tytuł propozycji/uwagi : Drop z Golemów.
Opis propozycji/uwagi : Drop z golemów jest tak słaby, że praktycznie nikomy. Kupiliśmy z kolegą spawner golemów, na który zbieraliśmy dosyć długo, postawiliśmy go w prowizorycznej "golemiarce" z nadzieją wydropienia chociaż 16 żelaza (XD), lecz no stoimi już z 20 minut i może z 9 żelaza zdobyliśmy. Proponuje jakoś go powiększyć bo jest no, śmieszny.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu: Większe zainteresowanie Golemami ludzi oraz większa radość graczy wesoly


RE: Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja. - Lumen - 14-09-2019

Moim zdaniem, spawner golemów, pigmenów i kilku innych mobów jest rzeczą luksusową. Są osoby, które zamiast inwestować od razu w spawner, budują potężną wyspę, żeby było im łatwo zarobić na większą ich ilość ( spawnerów ), a mamy przykład wyspy Moskiterum (/is warp moskiterum), gdzie możemy postać sobie kilka minut i mieć pełny stack żelaza. Z tego powodu uważam, że drop z golemów nie powinien zostać powiększony.


RE: Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja. - Moskiterum - 14-09-2019

To ma być serwer trudniejszy od innych tego typu, obniżenie dropu jest rzeczą normalną. Zbyt łatwo by było, gdybyś z jednym spawnerem mógł zbierać dużą ilość żelaza. Przy 7-8 spawnerach już można uznać ten drop za przyjemny, więc na początku trzeba się trochę pomęczyć i zarobić na spawnery przy pomocy zwykłych farm dyń, marchewek itp. Jeśli chcecie żelazo to możecie się udać do innych graczy, np. Do mnie na wyspe za pomocą /is warp i sobie nadropić(już nie jeden na beacon tam zdobył żelazo).

Pozdrawiam, Moskiterum.


RE: Pilna Uwaga i teoretycznie Propozycja. - Poldek - 19-09-2019

Nie zmienimy dropu