Post

Creeper w Minecraft

Hej Górnicy, Co z nieszczęśliwym zdarzeniem, w grze masz zamiar zmierzyć się z Minecraft creeper! Minecraft creeper eksploduje i wysadzi twoje bloki, twoje budowle zostaną uszkodzone ! co może być gorsze od tego hmm.

Jeśli nie wiesz czym jest Minecraft creeper i jak wygląda więc najpierw o nim porozmawiajmy.

Minecraft Creepers:

Minecraft Creepery to główni przeciwnicy w każdym Minecrafcie. Aby rozpoznać creepera, możemy zaobserwować wysokie na cztery nogi pionowe rozpikselowane ciało o strukturze z gamą zieleni i bieli.

Pełzacz Minecraft może zaatakować cię poprzez eksplozję twoich rzeczy, jeśli są blisko gracza zaczynają robić syczący hałas przez około 1,5 sekundy, a następnie zaczynają uderzać!

Mogą one spowodować nawet tonę szkód dla naszego społeczeństwa i gracza. Są nawet w stanie robić dziury w budynkach i strukturach.

W skrócie

Pełzacze Minecraft to główni przeciwnicy w każdym Minecrafcie. Pełzacze Minecraft są uważane za rośliny-zwierzęta. Martwa trawa jest podobna do Creeperów! Mają czteronożne wysokie pionowe rozpikselowane ciało o strukturze z gamą zieleni i bieli.

Jak Uniknąć Pełzacza w Minecrafcie!

Tak, myślimy, że musimy unikać Minecraft creeperów, ale cóż! Jedynym sposobem na uniknięcie pełzacza Minecraft jest bieganie tak szybko jak tylko możesz.

A co jeśli chcemy zabić creepera!

Tak, możesz go zabić rzucając ogień na creepera, ale z daleka, możesz się zranić, ta technika może być przydatna.

konsola pad

Jak zrobić Creeper Firework w Minecrafcie!

To czego potrzebujesz to papier i proch strzelniczy.

Kroki:

Otwórz menu craftingu

 • Weź siatkę 3 na 3 do craftingu.

Dodaj swoje przedmioty do rakiety fajerwerkowej

 • Jeśli użyjesz jednego prochu, czas lotu będzie wynosił 1, podobnie dla 2 i 3.
 • Możesz zmienić czas trwania lotu.
 • Papier i proch muszą być umieszczone w ten sam sposób) (w pierwszym rzędzie, powinien być 1 papier w drugim pudełku, w drugim rzędzie powinien być 1 proch w drugim pudełku.

Budowa podstawowej rakiety fajerwerkowej obejmuje następujące kroki

Teraz do inwentarza przenieś swoją rakietę

Jak zdobyć Głowę Pełzacza w Minecraft!

 • Po pierwsze musisz znaleźć sobie zarówno creepera jak i naładowanego creepera
 • Teraz co musisz zrobić to zapalić naładowanego creepera, w tym celu wybierz stal i krzesiwo w swoim Hotbarze. Następnie skieruj swój wskaźnik w stronę naładowanego pnącza.
 • Kiedy naładowany creeper wybuchnie, oba moby będą martwe i pojawi się dziura spowodowana eksplozją. Ponieważ naładowany creeper zabił twojego creepera, musisz teraz znaleźć głowę creepera unoszącą się na ziemi, gdzie znajduje się dziura po eksplozji. Głowa może zniknąć, musisz ją znaleźć przed jej zniknięciem, i w ten sposób, możesz mieć głowę creepera.

Pokonanie pełzacza w Minecraft

Zaletą creepera jest jego skradanie się, creepery Minecraft są zazwyczaj powolne i mogą nawet cofnąć czas eksplozji, jeśli gracz opuści ich zasięg.

Więc tutaj jest przewaga dla gracza, gracz może łatwo uderzyć Minecraft creepera i szybko uciec z powrotem zanim creeper eksploduje. Jeśli ten proces jest powtarzany więc tak możemy pokonać creepera!

Ten proces nie jest tak trudny nawet nowi gracze którzy dopiero zaczynają mogą to zrobić z łatwością.

Innym przydatnym sposobem są fajerwerki omówione powyżej, ale poczekaj tutaj! Gracz musi uciekać jak najszybciej i jak najdalej, ponieważ gdy ten proces zostanie wykonany, nie można zatrzymać eksplozji creepera.

Gracz powinien również używać tarcz i co najważniejsze powinien blokować w odpowiednim momencie, ponieważ małe opóźnienie może spowodować śmierć gracza.

Kilka wskazówek od nas

 1. Unikaj Minecraft Creeper.
 2. Staraj się zminimalizować kontakt, jeśli nie masz dobrej obrony, która obejmuje broń dystansową, jak łuki i miecze.
 3. Szukaj obszaru, gdzie creepers nie mógł dotrzeć przed wyjściem z gry, jak mogą one zaatakować cię, gdy wrócisz(nie chcesz tego prawda?).
 4. Tutaj przychodzi twój inny atut, creepers są złe pływaków więc tak, można pokonać je w wodzie. Możesz je łatwo trafić i uciec z ich zasięgu detonacji, jest to podobne do wysokiego poziomu gruntu, gdy walczysz na ziemi.
 5. Im dalej od creepera jesteś, tym mniejsze będą obrażenia.
 6. Jeżeli podczas detonacji będziesz się blokował tarczą, będziesz bezpieczny. Używaj tarcz!
 7. Pełzacze detonują, gdy stukniesz w nie krzemieniem lub stalą. Tak samo jest w przypadku naładowanych pełzaczy.
 8. Uważa się, że pełzacze są roślinno-zwierzęce. Martwa trawa jest podobna do pełzaczy!
 9. Zasięg detonacji creepera jest określany przez tryb trudności gracza.
 10. Tradycyjny kolor pełzaczy to czarny i zielony.
 11. Możesz użyć jajka tarła, aby stworzyć pełzacza.