Zmiany w dążeniu do ideału SkyBlock

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem nowej zasady do eventów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
30.77%
4 30.77%
Nie
69.23%
9 69.23%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Na jakie słowa mam zważać ? na prawdę najwyraźniej nie potrafisz bo to Ty a nie inny gracz założył temat ... najwyraźniej nie zrozumiałaś . Wyraziłem Swoją opinie pogódź się z nią albo zignoruj a nie komentuj.
Mam prawo do komentowania. Nie jesteś w stanie mi niczego zabronić. Jak tak bardzo Ci się nie podoba to nie graj. Mogę wyrazić własne zdanie.
A po drugie, co za różnica kto pisze post? inną osobę zjechałbyś tak samo jak mnie.
Zjechał ? Innej osobie napisałbym tak samo a po 2 Ciebie nie znam i nic do Ciebie nie mam komentuj Sobie ile chcesz ale nie Czyjąś OPINIE bo to mija się z celem ... niczego nie zabraniam i co to ma do gry na serw. ?! To wychodzi na to ze to ja nie mam prawa do własnego zdania ... i skończyłem tą głupią dyskusje to nie jest miejsce na to nie moja wina że nie potrafisz pogodzić się z cudzą opinią.
I tu się z Tobą zgodzę. Rozmowa ze ścianą nic nie daje więc dyskutować z Tobą nie będę. Poczekam aż więcej osób wypowie się na temat. Może powiedzą coś mądrzejszego i przychylniejszego w stronę wszystkich graczy.
popieram
jezyk_oko
(06-01-2016, 16:58)fs93kri napisał(a): Nick : fs93Kri
Tytuł propozycji/uwagi : Zasady eventowe
Opis propozycji/uwagi : Proponuję wprowadzić zasadę aby osoba która wygrała event, nie mogła startować w następnym evencie. Tak, mam tu na myśli evenatha który wygrywa 99% eventów i tym samym nie daje ani grama szansy nowym graczom, czy nawet starym na zabawę.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Mniej zirytowanych graczy na serwerze.
Napisz poprawnie mój nick bo niestety gracza "evenath" nie ma jezyk
A i jeszcze jedno. Tobie też trzeba by było zakazać brania udziału w eventach bo też lecisz na pamięć czy komuś tam kto to napisał jezyk Nie jestem pewny.
W sumie jestem nawet za gdyż nie chodzi tu o wygranie jednego eventu lecz kilkudziesięciu i to serio denerwuje jak widać co chwilę Win ewenath a to powoduje w sumie że jego wyspa rozwija się szybciej
Proponuję aby modrator zapisywał kto wygrał event i wyrzucał osobę jeżeli wygrała wcześniejsze 2 or 1 event ale do czasu jeżeli jest wystarczająco osób na evencie jezyk
Albo tak jak Poldek napisał
/ban ewenath papapa ~Poldek zeby
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Poprawiłam. Przejdźmy do meritum postu. Serio.. kto by nie wygrywał, to jest naprawdę $*(&$*(^ że co chwila jest to jedna i ta sama osoba. Jeśli byłabym to ja, to z pokorą przyjmę kare którą mi Poldek nałoży jeśli ten pomysł wejdzie w życie.
Nie mam nic do Ciebie ewenath jako do osoby.
Wcześniej był Wagner który także wiele wygrywał ale nikt jakoś bana mu nie chciał dać. Dzisiaj jest on moderatorem i pomaga w rozwoju serwera ale kiedyś? A zresztą. Jak Ci to tak bardzo nie pasuje, mogę się dzielić nagrodą otrzymaną np. Po połowie z graczem który dojdzie do mety jako drugi.
W sumie każdy z Was spina się o rzecz, której Poldek nie wprowadzi. Ban za wygrywanie eventów, jaki ma cel? To najbardziej zwariowany pomysł jaki kiedykolwiek słyszałam. Z wypowiedzi Poldka każdy powinien wywnioskować, że napisał to w formie żartu. Eh kłania się czytanie ze zrozumieniem, ale po co? Lepiej skakać sobie do gardeł. To życzę powodzenia xD
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.