Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem nowej zasady do eventów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
30.77%
4 30.77%
Nie
69.23%
9 69.23%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
Nie wiem jak było za czasów Wagnera, więc się nie wypowiem. Dla mnie liczy się chwila obecna i mówię to, co mi oraz kilku innym osobom nie pasuje.
Witam, co prawda gram drugi dzień na serwerze, ale się wypowiem, ponieważ parę osób mnie zna.

Moja wypowiedź będzie rozległa więc jeśli ci się nie chcę czytać to jestem na absolutne NIE!

1. To że ewenath jest "wyjadaczem eventów" jest tylko i wyłącznie jego zaletą, z tego co mi wiadomo kolega gra długo na serwerze więc ma prawo znać eventy czyż nie? Jak wyżej napisał był prędzej jakiś inny gracz, który wygrywał tak jak on, wiec też miał takie problemy jak wy z nim. PS. Widziałem, że na serwerze są 22 warpy eventowe wiec nie sądzę żeby jeden człowiek był w stanie zapamiętać ustawienie każdego bloku/labiryntu (czy kto wie co jeszcze, bo byłem tylko na 3 eventach).

2. Ban za umiejętności takie jak: parkour/reakcje/szybkość itd... jest totalną bzdurą tylko raczej powinno być coś w stylu "Prośby" w/w kolegi o nie uczestniczenie w jakimś evencie.

3. fs93Kri jeszcze jedno się wtrącę, jeśli tak się martwisz o innych graczy że ciężko im wygrać i się denerwują to zrób jakiś parkour lub cokolwiek na swojej wyspie, bo wiem że masz duża wyspę wiec problemu nie będzie a dostaniesz jeszcze może jakieś "plusy" od administracji usmiech

Więc, mój głos jest absolutnie na NIE! Nie mówię tego ze względu na ewenath'a tylko na to, że każdy może być takim ewenathem.

Dziękuje oraz pozdrawiam ~Vitarall usmiech
Dokładnie. Czemu mamy karać banem kogoś kto umie grać i wie jak to wykorzystać to ,że wygrywa większość eventow to nie znaczy ze trzeba go zbanować ,Tak samo każdy mógłby się postarać o wygraną a nie eliminować najlepszych żeby ci słabsi mieli jakieś szanse bo to by nie było fer. Jak nie umiecie wygrać eventu to poćwiczcie a nie banujcie go.

Dziękuje oraz pozdrawiam ~ M0nkey
Szczerze to jest nie zbyt dobry pomysł Zakazanie komuś wejścia na event bądź coś tego typu To tak szczerze jak by graczowi napisać ty dziś u nas nie grasz Jest dobry niech wygrywa takie życie Kiedyś ja tak wygrywałem albo felek (Nie wszyscy nawet pamiętają) I nie było żadnego problemu Jestem jak najbardziej na NIE
Jebĺem.....
To z banem dla niego i za wygranie e eventow to żart...tylko czemu tylko. Sintiia to zauważyła.
Kri i unknow to nie miejsce do osobistych spin otrzymujecie OSTRZEŻENIE kolejny taaki spinki będę karał.
Macie sie wypowiedzieć na temat a nie najezdzac na kogos wypowiedzi.
Nie będę tego tolerował ani tu ani na serwerze.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Ja jestem na nie. Zabronić komuś być w czymś dobrym to przesada. Dopóty gracz ma prawo rozwalać wszystkich na evencie, dopóki cheatów nie używa. I o ile parkourów dorobić zawsze można (choć i tak tego mamy już dość sporo), można by też pomyśleć nad labiryntami a w tej kwestii mam pomysła ;p
Więc, wg mnie, najsensowniejsze jest to co pisałem wcześniej - wprowadzenie nagrody za 2. miejsce (3. można sobie darować). Nawet jeżeli ktoś wygra event (czy to ewenath czy inny gracz, któremu dobrze idzie), to reszta z nas (noob'ków) nadal będzie miała szansę na jakąś nagrodę.
(07-01-2016, 17:49)Poldek napisał(a): Jebĺem.....
To z banem dla niego i za wygranie e eventow to żart...tylko czemu tylko. Sintiia to zauważyła.
Kri i unknow to nie miejsce do osobistych spin otrzymujecie OSTRZEŻENIE kolejny taaki spinki będę karał.
Macie sie wypowiedzieć na temat a nie najezdzac na kogos wypowiedzi.
Nie będę tego tolerował ani tu ani na serwerze.
Wiem że to był żart i chciałem odpisać ale niestety moja kochana przeglądarka zaczęła mi usuwać to co pisałem i nie mogłem nic z tym zrobić. Pozdrawiam Chroma xD Chciałem prędzej napisać ale wyleciało mi z głowy potem sobie na chwile poszedłem, i jak przyszedłem to zapomniałem.
Ewenath wygrywał bo mnie tam nie było xD "I TYLE W TEMACIE"
Sprawa  rozwiązana.Ciezko uzyskać idealne  rozwiązanie ale będziemy  się  starać usmiech
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.