Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem nowej zasady do eventów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
30.77%
4 30.77%
Nie
69.23%
9 69.23%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy
#1
Nick : fs93Kri
Tytuł propozycji/uwagi : Zasady eventowe
Opis propozycji/uwagi : Proponuję wprowadzić zasadę aby osoba która wygrała event, nie mogła startować w następnym evencie. Tak, mam tu na myśli ewenath, który wygrywa 99% eventów i tym samym nie daje ani grama szansy nowym graczom, czy nawet starym na zabawę.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Mniej zirytowanych graczy na serwerze.
#2
Popieram
#3
Uważam, że to słaby pomysł. Skoro ktoś jest dobry, to nie możemy mu zakazać startować. Poza tym, gdzie tutaj duch rywalizacji? Ten fun, jak go pokonasz, niepokonanego mistrza. So na nie.
#4
Nie popieram. Nie można zakazywać komuś udziału w evencie, tylko dlatego że wygrał poprzedni. Powinno się wprowadzić nowe eventy lub nieco zmodyfikować obecne, aby gracze nie robili ich "z pamięci". Alternatywą na "wyjadaczy eventowych" jest wprowadzenie nagród za 2. i/lub 3. miejsce (jednocześnie zmniejszając wysokość nagrody za 1. miejsce).
#5
bietku, nawet i jak zostaną wprowadzone nowe eventy, to i tak za jakiś czas będą one znane na pamięć.
A co do modyfikacji, to moderator bez potrzbnych do tego uprawnien nie moze za wiele zrobić
#6
Dobry pomysl, ale ma swoje minusy prawie kazdy lubi eventy i chce wygrac niestety Ewenath wygrywa 99% eventow i pomysl bylby ok jakby to byla zasada jedynie dla Ewci, ale wtedy to nie fair w stosunku do niego bo 'kazdy moze brac udzial w kolejnym evencie ale nie on'. Mimo ze zwiekszyloby to szanse na wygrana - nie popieram.
#7
Jutro sprawdzę dokładnie jak to jest z Ewenath jak coś damy mu bana i problem będzie rozwiazany.
Albo w regulaminie wpis.Kto wygra 3 eventy pod rząd ban 24h usmiech
Poważnie to jutro sie ogarnie. Jeden pomysł juz miałem jak tylko pokazał się post
[Obrazek: d1hq3vrgursc.jpg]
#8
Aż tak bardzo przeszkadza że nie potrafisz wygrać 2.000 albo 1.500 na evencie bo ktoś jest lepszy od Ciebie? i nie potrafisz się z tym pogodzić ? gdzie będzie rywalizacja jak 10 os. spadnie w połowie eventu aż tak bardzo Ci przeszkadza że ktoś jest lepszy ? mogłaś poprosić Ewenath'a aby brał udział np co 2,3 event a teraz Poldek chce dawać bany za 3 wygrane . potem będzie na mnie bo jak jestem to też czasami wygrywam ? a na końcu wgl. os. nie będą chciały brać udziału bo za 6.000 dostaną bana na 24h... Jestem na NIE.
#9
Jestem bardzo na nie jak większość mówiła już wcześniej nie można zakazać komuś udziału w eventach ponieważ jest lepszy od innych, możecie ewentualnie prosić takiego gracza o odpuszczenie na 1 event, poza tym zawsze jest radocha z pokonania mistrza dobrze o tym wiem.
#10
@Unknow_User
Zważaj na słowa. Napisałam nie tylko w swoim imieniu. Bardzo wielu graczom przeszkadza to, że on wygrywa prawie zawsze. I nie napisałam bo nie potrafię wygrać, bo nie raz wygrałam, a $$ zarabia tu się dość szybko jeśli wiesz na czym i taka wygrana jest jak ziarnko piasku w oceanie. Kilkakrotnie już widziałam jak ewenath był posądzany o cheaty i szczerze nie zdziwię się, jeśli po wprowadzeniu tego co Poldek napisał nagle przestanie wygrywać. I nie, nie z obawy o bana.
Poldek, cokolwiek wybierze, zrobi to dla dobra graczy.
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.