Konkurs " z tęsknoty za latem" odwiedź dział konkursy

Ankieta: Co o tym sądzicie i czy to aby dobry pomysł?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Byłoby wspaniale.
0%
0 0%
Tak, dobry pomysł.
27.27%
3 27.27%
No tak średnio bym powiedział.
36.36%
4 36.36%
2/10
9.09%
1 9.09%
Nie.
18.18%
2 18.18%
Fatalny pomysł ;-;
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taka tam Propozycja :3
Nick :Sebek_111
Tytuł propozycji/uwagi jezykogoda
Opis propozycji/uwagi :Wpadłem an taki pomysł, że fajnym urozmaiceniem byłoby włączenie pogody na wyspach.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu :W małym stopniu urozmaicona rozgrywka, i chyba troszeczkę wygląd gry. Czasami fajnie pobudować w deszczu albo popaczec jak pada zeby albo jakby była burza i by piorun strzelił kogoś również trochę dodało by czegoś tam XD zeby
PS
Jakby co Poldziu nie denerwuj się na mnie, to tylko taki pomysł ode mnie usmiech
Tylko Bóg majnkraftowy może decydować o pogodzie...
Więc pomysł średni
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Mi się podoba. Nie może być ciągle ładnie i bezchmurnie. Byłoby też nieco trudniej, bo moby nie paliłyby się w dzień podczas deszczu (wg mnie: im trudniej, tym lepiej). Padający śnieg też fanie wygląda w MC usmiech
jest plugin na różne pogody w tym np kwaśny deszcz który zabija ale czy to warto tak irytować ludzi ?
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Moze az kwaśnym nie, ale podstawowa wystarczy zeby
Kwaśne deszcze... Tylko Poldek taki pomysł podrzuci... Mi osobiście się pomysł podoba, może przynajmniej w minecraftcie śnieg popada kwasny
Roses ale red, violets are blue, chocolate is cheaper, than dinner for two  jezyk
Huhu kwasny deszcz mi sie podoba zeby utrudniloby to troche rozgrywke ale.. hmm... pytanie teraz kiedy by padalo, bo wiecznie padac tez nie moze... jakby wprowadzono to bylby jakis czas co ile pogoda by sie zmieniala czy randomowo.. trzeba tez o tym pomyslec, bo watpie by sie Poldkowi wiecznie chcialo pogode zmieniac D:
Dodatkowa utrata Fps. przez graczy posiadających słabe komputery raczej nie była by mile widziana .
Utrata FPS byłaby niewielka, sam mam saby komputer i cos o małej liczbie FPS wiem, pogoda mi nigdy nie zmniejszyła ich liczby. A wiecznie padac też nie bedzie, jak to w minecraft randomosy czas i pogoda zeby
To będzie z tą pogodą w końcu? :V
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.