Ankieta: Czy propozycja jest dobra?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
20.00%
1 20.00%
Nie
60.00%
3 60.00%
Nie mam zdania
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja - tablica ogłoszeń
Nick : bietek
Tytuł propozycji/uwagi : tablica ogłoszeń
Opis propozycji/uwagi : Stworzenie warpu, na którym gracze mogą umieszczać ogłoszenia lub rozbudowa /warp handel o miejsce przeznaczone do umieszczania ogłoszeń.
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Gracze, którzy poszukują danych przedmiotów lub chcą je sprzedać umieszczają tabliczkę ze swoim nickiem, nazwą itemu, ceną lub innymi informacjami w miejscu do tego przeznaczonym. Inni gracze mogą dostawiać tabliczki będące odpowiedzią na dane ogłoszenie. Takie rozwiązanie pozwala na nawiązanie kontaktów handlowych nawet jeżeli gracze mijają się na serwerze. Mogą umówić się na dogodny dla obu stron termin transakcji.
Skoro na wyspę gracza dostaniesz się tylko jak on jest więc mijanie się graczy i tak nie ma sensu.
Tabliczki były by pisane i kto by je miał usuwać ? Administracja.....
Na ogłoszeniach były by nie wiadomo jakie info np.REKLAMA i nie było by winnych.
Pomysł dość słaby
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Pomysł mi się podoba ale trzeba go dopracować... np że jest tabliczka na którą jak sie kliknie to na niej pojawi się nick gracza, niżej tabliczka "poszukuje" i teraz się wpisuje id itemu. A obok tabliczka "kto moze sprzedać item" a pod nią tabliczka na którą jak się kliknie to pojawi nick gracza, który chce sprzedać dany item. Oczywiście możaby było usunąć ogłoszenie ale tylko gracz który je zamieścił lub zarząd. No i po powiedzmy 3-4 dniach ogłoszenie by wygasało. Cena zamieszczenia ogłoszenia to np 500$. Oto mój pomysł, nie wiem, jak z realizacją, bo to może być trudne...
Roses ale red, violets are blue, chocolate is cheaper, than dinner for two  jezyk
Czyli trzeba by było napisać plugin na takie coś.
Miałam to na myśli ale zdaję sobię sprawę, że to raczej nie jest jak pstryknięcie palcem, bo dla mnie pluginy to czarna magia... (proszę, niech mi nikt tego nie tłumaczy :<) w każdym razie jakby takie cuś wprowadzono to wg mnie byłoby spoko. Nie wiem tylko jak inni się wypowiedzą na ten temat.
Roses ale red, violets are blue, chocolate is cheaper, than dinner for two  jezyk
Tak jak większość napisała nie przydatne to jest a jak ktoś czegoś potrzebuje to i tak pisze na czacie lub pyta się zaufanych graczy to nie wiem sam też po co wprowadzić te tabliczki.
Można dawać ogłoszenia na forum jak jest temat albo zrobić ... typu Gracz - Graczowi.
Czyżby skyblock miał wyglądać jak giełda? Czy aż tak trudno napisać na czacie Kupię cobla, albo sprzedam stone?
Pomysł wydaje mi się bez sensu.
Pomysł odrzucam
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.