Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propzycja]Event Latający wojownicy
Nick :T89

Tytuł propozycji  : Event Latający Wojownicy

Opis propozycji : Event polega na drużynowej walce graczy przeciw sobie na łuki latając na nietoperzach. 
(Wiem że jest to możliwe bo przeglądałem niedawno "Skyblock na gorąco" i widziałem tam ten trik)
Każdy kto spadnie/zostanie zabity odpada wygrywa drużyna która pozbyła się wszystkich przeciwników, jednakże tylko ci którzy przeżyli. 
Event ze względu na komendy niedostępne dla moderacji powinien być przeprowadzany przez administrację.

Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Kolejny ciekawy i przemyślany event zwiększy ich zróżnicowanie.
To może być nawet ciekawe muszę ogarnąć ten trik bo to Pawejos się bawił.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Nawet ta propozycja jest spoko manga_usmiech.

Podaj link do tego co ogladales moze znajde ten trik i wysle tu oczko .
Weź nawet nie przypominaj tej zabawy na testowym serwerze xD

Problemem może być samo strzelanie z łuku, bo przeciwnik musiałby znajdować się o wiele wyżej od Ciebie, bo inaczej strzelając rozwaliłbyś własny wagonik
Jeśli dobrze pamiętam, gracz nie może sterować mobem. To tez jest znaczne utrudnienie, gdyż jest skazany na lewitowanie zeby
http://www.another-world.pl/showthread.php?tid=676 tu link do tematu z nietoperzami
2/10 może być
[Obrazek: 76561197969016953.png]
To nie lepiej było wgrac pety? Na petach też możesz siadać nawet bez wagonika :v. I chyba jest możliwość że możesz rozwalić czyjegoś peta.
To może być dobre tylko przez nietoperze zbyt losowe. Ale gdybym miał wyrazić zdanie to myślę że byłoby ono na tak usmiech
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.