Ankieta: Czy podoba Ci się ta propozycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
71.43%
5 71.43%
Nie
28.57%
2 28.57%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] event "wagonik chwały"
Nick : bietek
Tytuł propozycji/uwagi : event "wagonik chwały"
Opis propozycji/uwagi : Nowy event polegający na wyścigu w wagonikach połączonym z walką na łuk. Dwa lub więcej zapętlonych i przeplatających się torów, po których poruszają się gracze w wagonikach. Tory ułożone są obok siebie, oddalają się od siebie na kilkanaście kratek, mijają się nad/pod sobą, przechodzą przez tunele itp. Gracze strzelając do siebie podczas jazdy próbują zabić gracza lub zniszczyć wagonik. Na jednym torze może być jeden lub więcej wagoników, muszą być minimum dwa tory. Inspirowane Indianą Jones'em i ucieczką w wagonikach przez kopalnie: www.youtube.com/watch?v=4ds9mfUB7Dg
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Dodatkowy event.
Muszę przyznać, że jest to interesująca propozycja. Jeśli pod względem technicznym nie będzie problemu, to można by się zastanowić. Jedyny problem to, że w evencie uczestniczyć może mała ilość graczy. Chociaż rozgrywka drużynowa? Czemu nie. Zobaczymy co da się zrobić. Pozdrawiam.
Problem w tym jak zmusić by gracze nie wychodzili z wagoników smutny2
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Można umieścić tory np. nad lawą. Wysiądzie i jest prawdopodobieństwo, że gracz w niej wyląduje i zginie ;D Można też podzielić cały event na sekcje, które otwierają się przed wagonikiem wykorzystując czujniki na torach - gracz, który wysiądzie z wagoniku nie przedostanie się do kolejnej sekcji.
Cytat:Problem w tym jak zmusić by gracze nie wychodzili z wagoników 

To się zapewne da zrobić.
Spejson, rozwiń proszę temat. zeby Konkrety są mile widzianezeby
Dało by się to zrobić jeśli "oszukalibyśmy" grę w taki sposób aby wagoniki stały w powietrzu, nie wiem jednak czy jest taka możliwość
Nie wiem czy jest to możliwe technicznie może na stop lagu ale to trzeba ogarnąć.
Może Spejson już coś wymyślił skoro pisał
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Pomysł ciekawy i fajny usmiech Oglądałem Indiane Jonesa więc wiem jak to wygląda. Tylko tak jak tam do góry pisaliście. Ciężko byłoby zmusić graczy do niewysiadania z wagoników. No chyba że byście byli naprawdę uważni podczas tego eventu i takich gagatków karali bądź teleportowali na spawn
@Poldek do zmuszania graczy masz komendę /ban
pomysł fajny ale jakoś tego nie widzę żeby to jeszcze jakieś przeszkody było np trafiając z łuku w przycisk uruchamia jakiś mechanizm który przeszkadza innemu graczowi
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.