Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja
Nick : Shellomi
Tytuł propozycji/uwagi : Głowy graczy
Opis propozycji/uwagi : Witam. Propozycja jest podobna do kolorowego Nicku, chodzi o to, że będzie można kupić główki graczy na przykład kupiłabym swoją głowę i ustawiła bym w moim domku w grze MineCraft. Mam nadzieję że graczom by się spodobało. Fajnie było by tak mieć swoją głowę w domu zeby Jeżeli literka kosztuje 20 tysięcy głowa Mogłaby kosztować 25 Tysięcy lub 30 tysięcy
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Gracze mieli przyozdobione swoje domki oraz zapewne by się cieszyli z takich prezentów lub zakupu tej główki usmiech
Pomysł ciekawy ale czy potrzebny hmmm
Poczekam na wypowiedz innych graczy
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Osobiście pomysł dość ciekawy ale trzeba by też pomyśleć o możliwości zdobycia głowy przykładowo kolegi większa część osób woli posiadać nie własne głowy lecz przyjaciół
Podoba mi się, można by wtedy robić sobie jakieś ściany czy pokoje pamiątkowe z głową danego gracza.
Jeśli mogłabym kupić głowę czyjąś nie tylko swoją to jestem na tak zeby
[Obrazek: 900918_orig.gif]
(08-07-2015, 21:10)zuzia555 napisał(a): Nick : Shellomi
Tytuł propozycji/uwagi : Głowy graczy
Opis propozycji/uwagi : Witam. Propozycja jest podobna do kolorowego Nicku, chodzi o to, że będzie można kupić główki graczy na przykład kupiłabym swoją głowę i ustawiła bym w moim domku w grze MineCraft. Mam nadzieję że graczom by się spodobało. Fajnie było by tak mieć swoją głowę w domu zeby Jeżeli literka kosztuje 20 tysięcy głowa Mogłaby kosztować 25 Tysięcy lub 30 tysięcy
Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : Gracze mieli przyozdobione swoje domki oraz zapewne by się cieszyli z takich prezentów lub zakupu tej główki usmiech

Pomysł jest spoczko. Jestem na tak jednym słowem ale możnaby było jeszcze dodatkowo kupować nietylko swoje główki lecz także kolegów (tak jak ktoś napisał do góry)
Widełka cenowe mogą być w przypadku głów zwykłych graczy. Głowy modów, adminów, zarządu (jako bardziej "chodliwe") wypadałoby sprzedawać na organizowanych co jakiś czas i zapowiadanych wcześniej licytacjach z ceną minimalną - dobro trudniej dostępne, jest bardziej pożądane, będzie też więcej emocji ;D
Dodatkowo, gracze z chęcią handlowali by tym towarem. Jetem na tak, no bo kto by nie chciał widzieć głowy Poldka nabitej na płotku usmiech
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.