Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam was
Witoj
Odpowiedz
Witoj
Odpowiedz
No siemanko, a gdzie jest podchale? :OO
Odpowiedz
(15-02-2015, 19:17)Snajper0000 napisał(a): No siemanko, a gdzie jest podchale? :OO

W Małopolsce
[Obrazek: oczy.jpg]
Odpowiedz
Mhm... Podejrzewam że nie zrozumiałeś ironii w tym co napisałem, oraz śmiem wątpić czy w Małopolsce leży Podchale gdyż ja tylko słyszałem o krainie zwanej Podhalem usmiech

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Wybacz. Tak się złożyło ze mój brat to pisał (i wcale nie dziwi mnie to że nie zrozumiał ironii). Coraz bardziej żałuje że gramy na tym samym koncie. No, ale nic. Osobiście zapraszam do tej krainy zwanej Podhalem, (gdzie bilbordy zasłaniają widoki na góry, a turyści znają lepiej Tatry niż górale oraz gdzie połowa wyciągów jest słowackich. usmiech )
Odpowiedz
(15-02-2015, 21:25)alkatranz napisał(a): Wybacz. Tak się złożyło ze mój brat to pisał (i wcale nie dziwi mnie to że nie zrozumiał ironii). Coraz bardziej żałuje że gramy na tym samym koncie. No, ale nic. Osobiście zapraszam do tej krainy zwanej Podhalem, (gdzie bilbordy zasłaniają widoki na góry, a turyści znają lepiej Tatry niż górale oraz gdzie połowa wyciągów jest słowackich. usmiech )

Czy ja wiem, czy zaraz az połowa? zeby W moim regionie (Beskid/kotlina sądecka) wszystko już nasze manga_usmiech  A co tych billboardów to racja niestety :c
Witom :3
Odpowiedz
No w sumie gdyby liczyc te mniejsze wyciagi to nadal przewaga gorali usmiech.

A co do bilbordow i reklam to w mojej wsi ich nie ma i mam same "piykne widoki"
Dosc o podhalu bo lekki spamik sie zrobi. usmiech
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.