Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Serdecznie
Imię: W Grze Laara i wolę żeby tak pozostało bo niezbyt lubię swoje imię niestety kwasny

Miasto lub województwo: Obrzeża Warszawy

Kilka zdań o sobie: Hmm... pokojowo nastawiona do świata, pomocna, towarzyska. Oczywiście w internetach, na żywo to tak troche boje się świata ze względu na niską samoocenę jezyk Uwielbiam kolor FF6B00 i 010101 dla zwykłych ludzi to pomarańczowy i czarny. Byłam w klasie informatycznej lecz z powodów osobistych już nie jestem. Mam prawie 15letniego kota Merlina który często mi towarzyszy leżąc obok mnie lub na moim ręku podczas korzystania z laptopa. Żeby nie przedłużać, jakbym mogła być zwierzęciem to chciałabym być kotem lub lisem. Mam 165cm wzrostu (Sie okaże że jestem najniższa w tym gronie witających się...). Uwielbiam origami i uczyłam się jezyka migowego, obie czynności sprawiają mi przyjemność. Lubię anime, oraz lekkie połączenie człowieka ze zwierzęciem tak zwane furry. Jestem dość pomysłowa więc co jakiś czas wypisywać propozycje (oczywiście przemyślana więc to nie wypisywane na szybko). Merlin was pozdrawia a ja kończę bo robię za podpórkę dla jego nogi bo musi ją umyć... No i em... to chyba wszystko.

Pozdrawiam, Laara :lol:
Odpowiedz
Hejka, też lubie anime, już mamy temat do rozmowy usmiech
Nie jestes najnizsza- ja mam okolo 163 cm wzrostu ale to ze jestem niska wgl mi nie przeszkadza.
Nie denerrrrrrwuj mnie :v
Odpowiedz
Witaj, my babki musimy trzymać się razem zeby
Odpowiedz
Witam serdecznie
Piękny opis samej siebie usmiech
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Siema
Odpowiedz
cześć <3
[Obrazek: 76561197969016953.png]
Odpowiedz
Hejkawykrzyknik oczko
Odpowiedz
Hejooo=^.^=
Odpowiedz
Cześc
Odpowiedz
Ohayo!
Jako że minęło trochę czasu, postanowiłam odświeżyć co nieco info o mnie dla tych co mnie nie znają ^ ^

Imię: To się wciąż nie zmieniło, nie lubię swego imienia. Planuje je zmienić na Larysa, gdyż to tak właśnie miałam się nazywać. Stąd też się wziął nick Laara, obecnie Laara jest tylko na forum, na grze jest to Lyaare (czyt. Ljare)

Wiek: Jak każdy, starzeję się... Obecnie mam już 21 zim ^ ^

Miasto lub województwo: To także nie uległo zmianie, wciąż obrzeża Warszawy. 

Kilka zdań o sobie: No to zaczynamy! Nie mam żadnego zwierzątka obecnie, lecz plany są na kotka. Prawdopodobnie ze schroniska lub może jakaś znajda. Kolory wciąż pozostały te same... Doszedł w sumie taki fiolet/purpura do grona bardziej lubianych kolorów. Wciąż uwielbiam Origami i język migowy, muszę znowu zacząć się migowego uczyć na nowo... Z charakteru... mam specyficzne poczucie humoru, nie każdy będzie się śmiać z mych tekstów, jestem też dosyć leniwa... chociaż to zależy od dnia itd. Na swojej wyspie często się rządzę ale na szczęście dla moich wspaniałych współ-wyspianek to nie problem :D. Rozpoczynam często kilka rzeczy po czym ich nie kończę, lub kończę w ostatniej chwili. Jestem typem człowieka co zostawia coś na ostatnią chwilę "No bo po co mam iść coś kupić o 12, jak sklep jest do 22" :D. Hmm... Jestem człowiek Ying-Yang (Tego nie da się opisać, to cza poznać). Jestem też strasznie ciekawska... Co by tu jesio... o właśnie. Mam pewne teksty których niektórzy nie rozumieją, więc wolę z góry je napisać: Jesio (jeszcze), Tero (Teraz). To takie najczęściej używane przeze mnie. Jesio to zapożyczenie z gwary... góralskiej bodajże?

To chyba było by w sumie na tyle... Także... Do zobaczenia! ^ ^
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.