Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w tej chwili masz na biurku ?
Hmm.. zobaaczmy..
Piornik, laptop, myszka, 2 glosniki, sluchawki, piornik, portfel, superglue, drugie sluchawki, zyletki (w niezliczonej ilosci xd) 2 noze, srubokret, klucze, sloik z hodowana plesnia, antena, zapalniczka, puszka po pepsi, ksiazki, jakies papiery, trzecie sluchawki xd, baterie, tablet, czesci drukarki, zlepiona w calosc masa kabli ladowarek itp... aspiryna, jakas lampka, pendrive, nozyczki, kamera, karta mikro, plyty, wpol rozwalona skarbonka, zegarek, czwarte sluchawki i masa olowkow.. :v
Odpowiedz
Laptop, myszka, komórka, lampka, przybornik na artykuły biurowe (a w nim: linijka, zakreślacze, nożyczki, nóż introligatorski, długopisy, ołówki, korektor, zszywacz, gumka), książka "Silmarillion", butelka z wodą i.... ketchup jezyk
Odpowiedz
Głośniki, Ładowarke, Router, Lampke, Perfumy, Kubek z herbatką, mysz, 2 klawiaturki, ołówki rysunkowe, długopis, płyty, słuchawki, książki ( Dom Hadesa Ognisty tron i cos jeszcze) nożyczki, Coca Cole, okruszki, Kable i to tyle.
Odpowiedz
Myszkę , podkładkę pod myszkę , Kubek łyżeczkę, Obiad XD, Piórnik, 4 opakowania po precelkach, Laysach,Czekolady,Chusteczek , Butelka ( pusta ) , Długopis, Telewizor ( zamiast monitora mam telewizor ) komputer , Lampkę, Fanipos ( Lek ), Kartki, pilot ( do włączenia telewizoru ), Marker , wykałaczki , miska po sałatce Sintii, Zeszyt. Dużo tego no wiem C:
Odpowiedz
A ja na biurku mam: 2 piorniki,6 książek, lampkę,zszywacz,strugawke, słuchawki,poduszkę,telefon,kabel od ładowarki i przytulanke Ghasta z mc
Ja _Persefona_ córka Demeter i żona Hadesa kroczę ciemną drogą
Odpowiedz
Monitor, 2 Głośniki , Telefon , Myszka , Podkładka pod mysz , Klawiatura , Zegarek , 6 Gier Komputerowych , Słownik J.Niemieckiego .
Odpowiedz
No to patrzymy.
Laptop, okulary (przeciwsłoneczne oczywiście jezyk) długopis, linijka, zegarek, książki, rzeczy dziadka, lampa, i sterta kabli jezyk
Odpowiedz
Dyplom, urodzinową kartkę, lampo-skaner, pędzelek, figurkę pirata, czekoladowego mikołaja, klucze, notesiki, lornetkę, nie działające radio, kubki z niepiszącymi (w większości) długopisami, siatki na głowę przeciw insektom, książki, zepsute myszki, okulary, zasilacz nie wiadomo od czego, aparat fotograficzny, zakładkę do książki, 2 ogryzki, podkładkę pod mysz, laptopa.
Odpowiedz
Telefon, butelkę po piciu, monitor, myszkę, klawiaturę, podkładkę, głośniki, długopisy, kartkę, kubek
[Obrazek: 1.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.