Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co w tej chwili masz na biurku ?
Co w tej chwili masz na biurku ?

Ja mam stół ale :
obrus , cukierki miętowe ,rodzynki w czekoladzie ,ciasto na talerzyku ,kawę w kubku ,podkładkę pod mysz ,myszkę ,laptopa ,kartę dźwiękową ,telefon ,kabel do telefonu .słuchawki ,zeszyt ,długopis ,kartki z zapiskami ,serwetki papierowe.......wow dużo tego :
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Ojoj dużo tego nie chciało mi się sprzątać xd:
telofon,PSP,2 telefon,długopis,słuchawki,aparat,taka mp5,ładowarka,monitor,klawiatura,głośniki,2 pudełka na kable,myszka,notes,stare reklamy,płyty dvd, zeby
[Obrazek: dm-VNN21S2B.png]
Odpowiedz
U mnie trochę mniej zeby

Monitor, lampka, słuchawki, telefon, kubek po herbacie z wczoraj (xD), okulary, myszka do kompa, kilka książek i zeszytów ze szkoły (podstawka pod tablet jak na nim gadam na ts3 zeby) i Biblia usmiech
Odpowiedz
Laptop, kalkulator naukowy, tablet, klawiatura do tabletu, telefon, nutella, pęseta, skalpel, zlewka z wodą, zlewka z chloranem potasu, etui na płyty, pendrive, dysk zewnętrzny, nożyczki, myszka , kable usb, drobniaki, dokumenty.
Odpowiedz
Monitor, dwa głośniki, dwie pary słuchawek myszka, klawiatura, bombonierka, cukierki michałki, długopis, stos kredek, teczka na dokumenty, płyta z grą, kufel z coca colą, instrukcja obsługi telefonu, książka od chemii, rysunek z żabą to chyba Mabed zeby
Odpowiedz
Laptop, myszka, tablet graficzny, rysik, słuchawki, drewniany manekin, lampka, piornik i dosyć gruby blok kartek A4.
Nie denerrrrrrwuj mnie :v
Odpowiedz
heheheh leże z lapkiem w łóżku bo mnie połamało ale mam :

stolik pod laptopa , lapotpa ,myszkę ,podkładkę ,zasilacz ,telefon ,kartki ,obok na krzesełku mam chusteczki ,talerzyk ,kubek.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Też lezę z lapkiem w wyrku i mam:
Butelke z wodą, podkładke pod laptopa, laptop, talerz z tostami, zasilacz, podusie, kota
Odpowiedz
Cisowianka, drukarka, monitor, wi-fi 2 myszki, kamerka, podkładka pod myszkę.
[Obrazek: oczy.jpg]
Odpowiedz
Monitor, klawiatura, myszka, podkładka pod myszkę, pustą paczkę chipsów xD, piórnik, jakieś 5 długopisów, kartki z zeszytu puste, kubek, butelkę coli, lampkę, głośniki
Sugnaturka.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.