Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka, nr.2
Lekcja muzyki w szkole jest spoko bo na kazdej lekcji (tak jest u mnie ) dostaje się 5 i 6. Mi się takie lekcje z tego powodu podobają ale z innego NIE!

Napiszcie w komentarzach jak wy sądzicie o lekcji muzyki usmiech
Odpowiedz
Jest to wielkie gófnoo.
Kto nie umie śpiewać i tak się nie nauczy.Powinny to być ponadprogramowe lekcje.
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Ja dostawałem piątki i szóstki, ale także uważam, jak Poldek, że powinien to być przedmiot nieobowiązkowy, ewentualnie powinno się zmodyfikować program nauczania, żeby zachęcić uczniów.
Poza tym przedmioty, jak sztuka, zajęcia artystyczne itd. powinny być zmienione w ten sam sposób.
Odpowiedz
Ja w zeszłym roku jie miałam miejsca na dobre oceny, tak samo jak z plastyki, techniki i komputerowych

Jestem człowiekiem jak Ty, więc mam prawo do popełniania błędów.
Odpowiedz
Muzyka, plastyka czy ciul wie co jeszcze. Na co to komu potrzebne pytajnik Mam dwie 6 z muzyki za wydrukowanie kserówek i tyle.... A śpiewanie pytajnik? Nie umiem, i nie lubię tego robić. Zgadzam się z Poldkiem ale gdyby były to zajęcia nadprogramowe to nikt by na to nie chodził chyba że by były zamienione np. za matme usmiech
Odpowiedz
Ja chodziłem do dosyć dobrej szkoły muzycznej przez 6 lat i zgadzam się. Muzyka (czyli u nas krztałcenie słuchu) nikogo nie nauczyła lepiej śpiewać. Być może nawet tylko zniechęca do przychodzenia na te lekcje. A nie było brane pod uwagę to że ktoś naprawde może świetnie grać na instrumencie a beznadziejnie śpiewać.
Odpowiedz
Moim zdaniem te przedmioty powinny być jak Religia, czyli kto wierzy chodzi, tak samo z tą Plastyką i Muzyką kto chce chodzi
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.