Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[propozycja]
Nick : arimei

Tytuł propozycji/uwagi : reklama

Opis propozycji/uwagi : dużo myślę nad reklamą, którą jednak sama zrobię, ale mam jeszcze jeden pomysł i myślę, że fajnie by było wciągnąć w nią graczy.
Sądzę, że reklama od graczy dla nowych graczy jest dobrym pomysłem i skłoni innych do zajrzenia na serwer.

Moją propozycją jest stworzenie teledysku do piosenki "What are you waiting for?" zespołu Nickelback, filmik bedzie wzorowany na tym teledysku:

Ludzie rysują poszczególne wersy na kartce, więc my stwórzmy napisy na swoich wyspach, można się wzorować na tamtym filmiku.

Myślę, że organizacja nie będzie trudna, każdy wybrałby sobie wers, przedstawił go na swojej wyspie, potem wszystko nagrać, skleić w całość.

Jest również opcja, żeby gracze przekazywali sobą treść piosenki, np. w wersie /and don't you be afraid if you fall/ spaść z wysokości, z wyspy itp., ale sądzę, że napisy będą lepsze.

Wpływ zmian na Serwer po jej wprowadzeniu : więcej graczy dołączy do naszego serwera usmiech
pomysł ciekawy i oryginalny nie powiem zeby i rozumiem, że chodzi ci o to żeby poskładać zdjęcia z napisami na wyspach graczy?
Raczej film, ten gracz np przy swoim napisie /and don't you be afraid if you fall/ może z niego zeskoczyć, albo ja przy napisie /you only living once so tell me/ mogę wpisać suicide. Chcę uchwicić nie tylko sam napis, ale też jakiś przekaz od gracza, jakieś zachowanie, które moze byc komentarzem do tekstu.

Co do tamtej wcześniejszej reklamy, to będą to właśnie "zdjęcia", filmik animowany, rysowany klatka po klatce.
a co z prawami autorskimi?
W sensie chodzi Ci o piosenke?
Kurczę, nie wiem, nie pomyslałam o tym ;-;
no o piosenkę, piosenkę :O
twórcy/youtube lubią się o to przyczepić D;
Chciałabym, aby i gracze się wypowiedzieli, na razie zostawmy kwestie praw.
Jak dla mnie to spoko pomysl jestem na TAK
Jakoś dla mnie słabo...
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.