Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze hobby
w tym temacie piszcie jakie każdy z was ma hobby poza graniem na komputerze oczko

moim hobby są moje dwa psy, bardzo lubię chodzić z nimi na spacery, jeździć z nimi na zawody i spędzać z nimi czas w domu oczko
Odpowiedz
Ooo...moje hobby?

Hm... Ja to jestem artystyczną duszą, lubię wszystko co wiąże się ze sztuką, użyciem wyobraźni itd.

Lubię fotografować, robić biżuterie z modeliny dla koleżanek, grać na instrumentach, lepić, rzeźbić, malować, nawet śpiewać usmiech mogłabym wymieniać w nieskończoność, bo jest tyle fajnych rzeczy, np gotowanie, albo pieczenie ciasteczek, które potem można udekorować :3

Ale najbardziej lubię rysować postacie, komiksy, projektować też bardzo lubię zeby
Odpowiedz
Moje hobby to granie na keyboardzie (czwarty rok).
Mój instrument to Yamaha PSR-S650. Jest super i zarąbiście się na nim gra :3
Wygląda mniej więcej tak:
[Obrazek: di-V7E2SFQC.jpg]

Tutaj macie link do pliku MP3 - jest to jeden kawałków, które gram "Taniec Łabędzi" z baletu "Jezioro łabędzie". Wiem że tytuł wygląda trochę głupio, ale utwór brzmi super zeby
KLIK

Oprócz tego gram w kosza (też czwarty rok regularnego treningu) i mimo średnio wysokiego wzrostu (176 cm) gram w pierwszym składzie szkolnego zespołu w liceum. Ostanie zawody skończyły się podbitym okiem xD

Dla funu układam też kostki Rubika, czym dziwniejszy kształt, tym lepiej :3
Chyba tyle, czekam na odpowiedzi innych oczko
Odpowiedz
Nie mam hobby
[Obrazek: 2ag5bpe.jpg]
Odpowiedz
Ja zbieram minerały , pieniądze i znaczki pocztowe po za tym lubie czytać książki sf , fantastyczne a od czasu do czasu dobrą przygodówkę a po za tym lubie tworzyć 1 wielką paczke teksturpacków / shaderów / modów aby w minecrafta się później przyjemniej grało usmiech
[Obrazek: dm-VNN21S2B.png]
Odpowiedz
Moim hobby jest bilard oraz dart, trenuję 2 razy w tygodniu, super towarzyska gra
Odpowiedz
Ja zbieram stare banknoty i monety z różnych krajów, poza tym mam kilka klaserów ze znaczkami
Odpowiedz
E nie mam hobby zeby
Odpowiedz
Zbieranie płyt.
Odpowiedz
ja hoduje roślinki, mam mega fioła na tym punkcie oczko
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.