Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powstał Twój nick.
Właściwie to kiedyś miałem inny nick ten wymyśliłem bo jakoś lubię kwaśne rzeczy a limonki są właśnie takie zeby
You do not know what you say?
Odpowiedz
Mój nick pierwotny nick powstał od mojego imienia: Igor - IGLO i rok urodzenia usmiech Potem z powodu zhackowania mi konta na większości serwerów, zmieniłem nick na IGLOLOLO200004. Dlaczego tyle LO i 0? Do tego czasu sam nie wiem jezyk
Pozdro zeby
Odpowiedz
U mnie to było tak...
Czasem mówili na mnie Domka, czasem Domcia, i z tego wyszło mi Domciak, ale brzmiało jakoś nudno to dołożyłam jeszcze 2 a i wyszło Domciaaak, dodałam przypadkowe cyferki, u mnie padło na "003" i tak powstało Domciaaak003. Jak dotychczas wszędzie gdzie się rejestrowałam takiego nicku nie ma, więc chyba to dobrze, że jestem taka oryginalna xD
Pierwszy raz użyłam tego nicku na snapie w 2015 roku ostr
Odpowiedz
Oli początek i imienia gro nazwiska 880 nr. Telefonu
-----------Oligro880---------

Odpowiedz
Odkopujemy temat tyrym tym xD
mój nick to raczej żadna zagadka
Jessi - skrót od imienia
120 - randomowe cyferki xD
[Obrazek: 2na35nd.png]
Odpowiedz
Znając życie, rozpiszę się luj.
Mój dzisiejszy nick, powstał jakieś kilka lat temu. Mój nick ma wiele "ewolucji" niczym pokemony.
Zacznę od tego, że wszystko zaczęło się gdy miałem 9 lat, i zafascynował mnie yt. Wymyśliłem w ten sposób nick Bartas23. Po około roku, stwierdziłem że końcówka jest niepotrzebna i zostało "Bartas". Gdy ludzie mnie tak nazywają dzisiaj, wiedzą że się na nich wkurzam. Więc lepiej nie próbować (jak bym niby coś umiał zrobić). Nick ewoluował w McCraft, od gry Minecraft ocywiście. Tak nazywał się mój kanał, istnieje do dzisiaj pod inną nazwą. Gdy pewnego razu, Pan od w-f'u, znany jako Sowa, nazwał mnie Bartinio, przejrzałem na oczy, i stwierdziłem że McCraft jest oklepany, zmieniłem nick. Od Bartiiiniowego, uciąłem -Bart. Zostało Iiiniowy, uciąłem -wy, potem dodałem zdrobnienie. Zostało Iniek... Czyli dzisiejszy nick.
Nah, mówiłem że się rozpiszę ;_;
[Obrazek: InieQ.png]
Odpowiedz
Zdarzyło mi się wcześniej i w międzyczasie używać kilku nicków + ich kombinacji jezyk A jeśli chodzi konkretnie o ten - swego czasu posiadając jeszcze telefon z Javą natrafiłem na grę o tytule "mekamorf" i jakoś tak wyszło że przy tworzeniu konta w LoL'u użyłem nazwy "Morfem", ponadto zupełnie bez świadomości że jest to zwykłe słowo (rzadko używane ale jednak).
[Obrazek: HTjnRSh.png]

Odpowiedz
Bieniaa
Przezwisko koleżanki usmiech
Odpowiedz
Początek imienia, a dalej to chyba przypadek.
Odpowiedz
Mój nick w pierwszej wersji miał brzmieć Black (po prostu), ale po namysłach dodałem coś od siebie
[Obrazek: 1.png]
Odpowiedz
Topic Options
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości