Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powstał Twój nick.
moja siostra miala konto na msp ja byla mlotrza ale oddal mi konto ale tak samo nazwala konto na minecrafcie ale powiedzial mi ze odda mi konto a sama zrobi inne zeby
Odpowiedz
Troszkę odkopie temat bo ciekawi mnie pochodzenie innych osób które są tu i teraz zeby

A więc...
W całkowitym zamyśle było używanie nicku Laryska775.
Ogólnie prawie 20lat temu jak jesio byłam w brzuszku mamy to obmyśliła dla mnie imię Larysa, lecz się jej zapomniało i mam inaczej... Opowiedziała mi tą historię i imię tak mi się spodobało że zaczełam używać jego zdrobnien np. Laryska, Laryseczka.
Końcówka powstała po zakupie pierwszej "kłódki" do roweru, żeby nikt go nie okradł i tam właśnie był szyfr 775 (Mogę śmiało powiedzieć bo niestety już go nie mam :c).
A nick Laara powstał z połączenia imienia pewnej bohaterki (Lara Croft) oraz postaci z Anime Naruto & Naruto Shippuuden, Gaara
Tak powstała Laara
[Obrazek: 900918_orig.gif]
Odpowiedz
Hmm...

Moim pierwszym nick'iem w różnych grach był: dzikilampart xD ponieważ gdy byłam małym szkrabem strasznie podobały mi się Wielkie Koty ;3

Jednak gdy trochę podrosłam zmieniłam na: bialywilczek, gdyż zaczęły mnie interesować wilki. Szczególnie białe manga_usmiech

No i teraz, pasja Wielkimi Kotami i wilkami (już nie tylko białymi jezyk ) pozostała ze mną, ale pomyślałam, że przyda się nowy nick, ponieważ "bialywilczek" używał również jakiś chłopak i czasem mnie z nim ktoś mylił lub mówił, że się podszywam.

Mój obecny nick ~ Kara_15 powstał od tego, że akurat gdy tworzyłam nowy nick na mym biurku leżała książka o koniach. Otworzyłam na stronie z maściami (kolorem) koni i tam znalazłam *kary*, czyli czarny. Myślę, że wtedy chyba coś innego też miało wpływ na akurat ten nick, ale nie pamiętam co.

Jednakże czemu 15? Dlatego, iż wtedy nie miałam jeszcze skończonyh 16 lat i w sumie końcówka roku, w którym powstał nick.

Tak zwana "podłoga", czyli: _ dodałam chyba dla takiego "wyróżnienia", że tak ujmę. usmiech

No i taka oto była historia mojego nick'u oczko
[Obrazek: 5juts7.png]
Odpowiedz
Danielosik96 - powstał od zdrobnienia imienia "Daniel" oraz dodaniu końcówki "96" oznaczającej rocznik lecz często używam nick: "Golabek" (Gołąbek), jest to moje pseudo z realnego życia zeby, znajomi przezwali mnie tak w "Zerówce" około 12 lat temu, ponieważ gdy wychodziliśmy z wychowawcą pobawić się na plac zabaw, jako iż byłem mały i moja wyobraźnia sięgała daleko w przyszłość, włożyłem Siatkę ze spożywczaka na nogi i podciągnąłem jak spodnie, w ten sposób gdy latałem po placu-zabaw machają rękami, dostałem pseudo" Gołąbek, wciąż nie wiem do końca dlaczego ale tak już zostało. Oto cała historia zeby
[Obrazek: Danielosik96.png]
Odpowiedz
Aurelia0 - Powstało w 2015r. manga_usmiech Jak? Sintiia wymyśliła 0 a ja że chce mieć na drugie Aurelia to właśnie jest historia życia xD
Odpowiedz
ja chciałem mieć krótki nick, wiec wymyśliłem kd no i założyłem sobie maila z nazwa kd ale nie pasowała lecz były te takie propozycje i tam było kd224 (koniec)
Odpowiedz
Bardzo długa historia.

A więc tak...

To moje nazwisko ;p
Odpowiedz
A to moja słodka tajemnica zeby
Odpowiedz
No to będzie
Na początku musiałem wymyślić sobie nick Do pewnej gry przeglądarkowej, no więc był to Tomo009.
Niestety kiepsko się przyjął (wyswiska tomo-homo ;-; <dopiero kilka miesięcy temu dowiedziałem się że jest to także skrótowiec od Japońskiego Tomoki, w sensie Tomo oczywiście>)
następnie skróciłem nick do tylko 2 znaków T9 (Byłem słownikiem mobilnym zeby) Niestety nie mogłem grać z takim na serwerach.
Po tym dodałem 8 przed 9 czyli mój obecny nick w grze, jednakże czasem używam nicku T98 (jak na forum) co dokładniej mówiąc jest końcówką od mojego roku urodzenia a 89 to rok w którym chciałbym się urodzić (czyli jakieś 9 lat wcześniej).
To chyba wszystko.
Odpowiedz
Oj nicków trochę było usmiech
Kiedyś jeden z często używanych to był "nikoś". Ot tak niby od Nikodema Dyzmy usmiech
Obecny: krasny79
krasny - skrót od nazwiska - moja ksywa w szkole podstawowej i w technikum - dla mnie jak drugie imię usmiech
79 - wiadomo - rocznik jezyk
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 azenis.pl
Forum wspiera silnik MyBB © 2002-2018 MyBB Group.